Logo Berry Slovakia, s.r.o.

Customer Care Specialist

Berry Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Veľký Meder
Termín nástupu
na základe dohody
1 700 EUR/mesiacFinálna mzda bude predmetom diskusie na základe skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Spracovanie objednávok, kontraktov a forecastov v systéme SAP
  • Kompletný zákaznícky servis: proaktívna komunikácia so zákazníkmi prostredníctvom e-mailu/telefónu
  • Monitorovanie stavu objednávok: kontrola dodržiavania dodacích termínov a množstiev v súvislosti s objednávkami
  • Spolupráca pri organizovaní expedície tovaru
  • Úzka spolupráca s rôznymi internými oddeleniami a sprostredkovanie informácií
  • Monitorovanie výsledkov riadenia objednávok

​​- práca v dynamickom kolektíve
​​- možnosť kariérneho rastu
- konkurenčné finančné ohodnotenie

- vianočná odmena

​​- stabilita spoločnosti s postupným rozvojom
​​- pitný režim počas celého roka
- firemné aktivity (vianočný večierok, teambuildingové aktivity)

Budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorých skúsenosti najlepšie zodpovedajú očakávaniam tejto pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

  • skúsenosti s obchodom, so zákaznikmi
  • vynikajúce komunikačné schopnosti
  • flexibilita a schopnosť riešiť problémy
  • tímový hráč
  • znalosť SAP-u j výhodou

Nadnárodný americký koncern s pobočkou na Slovensku. Spoločnosť sa zaoberá výrobou a predajom plastových výliskov hlavne pre kozmetický, potravinársky a farmaceutický priemysel, pre všetkých veľkých výrobcov v tomto odvetvi.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Beáta Meton Soós
Tel.: +421315912331
E-mail: poslať životopis
ID: 4812177  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac