Manažér/ka predaja

BERNUSS, s. r. o.

Miesto práce
Sotogrande, Španielsko
Termín nástupu
01.01.2018 / dohoda
Ponúkaný plat (brutto)
1300 eur + provízia / dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj a komunikácia s konečným spotrebiteľom v cudzom jazyku
- znalosť produktu na vysokej úrovni po zaškolení
- tvorba cenových ponúk
- tvorba objednávok
- aktívna komunikácia s výrobou a ostatnými prevádzkami
- vedenie a spravovanie interných dokladov
- príprava podkladov na úhradu
- súvisiace administratívne úlohy
- vyhľadávanie reprezentačných príležitostí ( Eventy, Promo akcie, Golfy, atď.)

- adekvátne ohodnotenie + provízia z predaja
- podpora profesionálneho a osobnostného rozvoja
- aktívny kurz španielčtiny
- ubytovanie v blízkosti
- perspektíva dlhodobej spolupráce na SR alebo v zahraničí
- stabilná firma s rodinnou atmosférou
- zaujímavý produkt a skvelý tím

V prípade ak Vás naša ponuka zaujala, prosím zasielajte svoje životopisy spolu s fotografiou v slovenskom jazyku na emailovú adresu: dunklova@bedeur.com. Následne budeme vybratých uchádzačov kontaktovať telefonicky s termínom osobného pohovoru. Pozícia je vhodná skôr pre ženu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Španielsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné komunikačné schopnosti
- príjemné vystupovanie
- samostatnosť aj tímová práca
- zodpovednosť
- chuť rozvíjať sa, učiť sa nové veci

BEDEUR sú jedinečné prírodné postele, ktoré sú stelesnením zdravého spánku a individuálneho prevedenia, dopĺňané o unikátne služby.
Sny o nájdení dokonalého spánku a vízia kvality poskytovaných služieb na trhu luxusných postelí sú dovodom vzniku značky Bedeur.
Každá Bedeur posteľ je vyrábaná ručne skúsenými stolármi, čalúnníkmi a šičkami, na Slovensku.
Ručná výroba umožňuje dokonalú kontrolu každého kroku a prináša nezameniteľnú exkluzivitu.
Inšpirácia švajčiarskou remeselnosťou je prítomná v každej časti postele.
Značka Bedeur vznikla v roku 2014. Firma sídli v nemeckom Freiburgu, ležiacom na hraniciach so Švajciarskom a Francúzskom a vďaka tomu filozofia Bedeur prepája švajčiarsku remeselnosť a francúzsku eleganciu.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Nevädzova 6E
821 01 Bratislava

Kontakt

ID: 3256642   Dátum zverejnenia: 29.11.2017