1 800 - 2 500 EUR

Controller

Berlin Brands Group a.s.

Miesto práce
Grösslingová, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš analytické myslenie, znalosti a skúsenosti vo financiách a finančnom kontrolingu, ktoré chceš ďalej zúročiť? Práca s číslami ťa baví a prácu s Excelom máš v malíčku? Ak chceš získať reálnu skúsenosť vo finančnom kontrolingu, ako sa cez čísla riadi business, pripravujú modely pre nové príležitosti, optimalizujú náklady, potom sa pridaj do nášho neustále rastúceho medzinárodného tímu.

Ponúkame Ti takúto pracovnú náplň:
  • spolupráca pri strategickom plánovaní a rozpočtovaní finančných výsledkov
spoločnosti,
  • pravidelné vykazovanie finančných výsledkov za jednotlivé oddelenia,
  • reportovanie finančných výsledkov vedeniu spoločnosti,
  • spracovávanie ad hoc reportov a príprava finančných analýz,
  • participácia na procesoch súvisiacich so zostavovaním závierok a konsolidácií,
  • aktívna komunikácia s oddeleniami ostatných spoločností v skupine,
  • kontrola nákladov spoločnosti, príprava prognóz a analýz výdavkov,
  • analýza odchýlok a návrhy na prijatie vhodných manažérskych rozhodnutí,
  • tvorba, metodické riadenie a plánovanie kontrolingových a cash-flow reportov,
procesov,
  • účasť na rôznych projektoch v oblasti financií a biznisu

zamestnanecká zľava na všetky naše produkty
Multisport karta
Fruit bar, snack bar, tea bar, coffee quality
chill out zone: Billiard, playStation, Masážne kreslo
príspevky pri výnimočných príležitostiach
jazykové vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počet rokov praxe

5

  • Min. 2 roky praxe v oblasti financií a analýz
  • Skúsenosť s prácou s databázami, prax s Power BI -
výhodou
  • Skúsenosť z BIG 4 – výhodou
  • Skúsenosti zo zahraničia – výhodou
  • logické a analytické myslenie,
  • skúsenosť so pracovaním dát,
  • samostatnosť,
  • zmysel pre detail,
  • spoľahlivosť,
  • flexibilita,
  • proaktívny prístup.

Berlin Brands Group a.s. je e-commerce spoločnosť pôsobiaca vo východnej Európe so sídlom v Bratislave. Berlin Brands Group a.s. je sesterskou spoločnosťou nemeckej spoločnosti CHAL-TEC GmbH, ktorá vytvorila úspešnú kombináciu obchodných znalostí a inovatívnych schopností vo vývoji produktov. Zatiaľ čo na začiatku sme sa zamerali na vybavenie podujatí, sortiment výrobkov sa od roku 2008 drasticky rozšíril a teraz sa pohybuje od športových zariadení, zariadení pre svetlo a zvuk, ako aj od moderných obývacích potrieb. Vďaka tomu sa Berlin Brands Group a.s. vo východnej Európe stal uznávanou značkou v e-commerce sektore. Berlin Brands Group a.s. prevádzkuje 24 internetových obchodov a má exkluzívnu distribúciu 14 značiek. Berlin Brands Group a.s. je spoločnosť s vysokou kompetenciou, silnou firemnou štruktúrou, overeným a vysoko úspešným business modelom a know-how, ale hlavne inovatívnym tímom mladých ľudí, ktorí sa snažia, aby bola pre nich práca zábavou a boli v tom, čo robia najlepší.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Grösslingova 6-8
811 09 Bratislava

Kontakt

ID: 3806395   Dátum zverejnenia: 8.11.2019