750 - 800 EUR

Pomocný pracovník servisu (Balič)

Berlin Brands Group a.s.

Miesto práce
Senec
plný úväzok
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • výdaj a balenie balíkov
  • kontrola dokumentov a výrobkov
  • práca v internom systéme
  • iná administratívna činnosť

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

750€ brutto + variabilná zložka mzdy : 100€ brutto a viac, podľa výkonu

  • firemné teambuildingy
  • candy bar ( sladké, čerstvé ovocie)
  • nápoje zadarmo (káva, čaj, minerálky,…)
  • zamestnanecké zľavy
  • multi sport karta

Poprosím Vás posielať životopisy v PDF mailom. Následne Vás budeme kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Windows - základy

  • maximálna spoľahlivosť
  • dobrá sebaorganizacia
  • zmysel pre detail
  • schopnosť pracovať samostatne ale aj s teamom
  • skúsenosti v oblasti spotrebnej elektroniky

Berlin Brands Group a.s. je e-commerce spoločnosť pôsobiaca vo východnej Európe so sídlom v Bratislave. Berlin Brands Group a.s. je sesterskou spoločnosťou nemeckej spoločnosti CHAL-TEC GmbH, ktorá vytvorila úspešnú kombináciu obchodných znalostí a inovatívnych schopností vo vývoji produktov. Zatiaľ čo na začiatku sme sa zamerali na vybavenie podujatí, sortiment výrobkov sa od roku 2008 drasticky rozšíril a teraz sa pohybuje od športových zariadení, zariadení pre svetlo a zvuk, ako aj od moderných obývacích potrieb. Vďaka tomu sa Berlin Brands Group a.s. vo východnej Európe stal uznávanou značkou v e-commerce sektore. Berlin Brands Group a.s. prevádzkuje 24 internetových obchodov a má exkluzívnu distribúciu 14 značiek. Berlin Brands Group a.s. je spoločnosť s vysokou kompetenciou, silnou firemnou štruktúrou, overeným a vysoko úspešným business modelom a know-how, ale hlavne inovatívnym tímom mladých ľudí, ktorí sa snažia, aby bola pre nich práca zábavou a boli v tom, čo robia najlepší.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Grösslingova 6-8
811 09 Bratislava

Kontakt

ID: 3409642   Dátum zverejnenia: 6.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750€ brutto + variabilná zložka mzdy : 100€ brutto a viac, podľa výkonu