Agent Relații Cu Clienții -- Vorbitor Nativ de limba Română (complet la distanță DIN slovacia)

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
cu acordul
1 350 EUR/mesiac1000 EUR fix + recompensă de performanță de 350 EUR/luna

Informácie o pracovnom mieste

Čo budeš mať na starosti?

* Este obligatoriu mersul la office in Bratislava in primele 5 zile consecutive dupa semnarea contractului (pentru scolarizare)****

CE RESPONSABILITĂȚI O SĂ AI?
Responsabilități:

  • Serviciului clienți prin telefon și email, rezolvarea reclamațiilor și oferirea informațiilor despre produse, etc.
  • Cunoașterea foarte bună a magazinului online (descrierea produselor, prețuri, etc.)
  • Procesul de vânzări și canalele de vânzare optimizate
  • Responsabilitatea de a atinge obiectivele noastre

Aké ti ponúkame výhody?

CE BENEFICII OFERIM?

  • Dobândirea experienței în comerț electronic și e-marketing
  • Achiziționarea produselor noastre la un preț redus
  • Salariu competitiv
  • Un mediu de lucru atractiv în centrul istoric al orașului Bratislava
  • Muncă atractivă și provocatoare
  • Oportunități de carieră pe termen lung
  • Ne deosebim de concurență prin faptul că suntem o echipă compusă dintr-un personal tânăr și entuziast, pentru care locul de muncă înseamnă în același timp și multă distracție.
  • program atractiv de recomandare

A od teba očakávame, že...

Máš vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ovládaš cudzie jazyky

Rumunský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Berlin Brands Group (BBG) od roku 2005 navrhuje, vyrába a predáva výrobky v oblasti kuchynských spotrebičov, záhrady a bývania, športu a spotrebnej elektroniky a v súčasnosti je jednou z najväčších európskych digitálnych spoločností, ktorá zamestnáva viac ako 800 zamestnancov po celom svete.

Milujeme značky a výrobky!

BBG vytvára, buduje a celosvetovo škáluje spotrebiteľské značky. Počas posledných 19 rokov sme vytvorili a vybudovali vlastné značky elektronického obchodu vrátane našich najväčších a najznámejších značiek Klarstein, auna a blumfeldt. O našej vášni pre dobré výrobky svedčí viac ako 5000 položiek, ktoré prinášame našim zákazníkom v 27 krajinách prostredníctvom modelu D2C (Direct-to-Consumer). Naše sídlo je v Berlíne, avšak naši zamestnanci pracujú celkovo na 6 miestach po celom svete - v Európe, USA a Ázii.

Plánujeme ešte viac rásť a reinvestovať do prvotriednej logistiky a plnenia, inovatívneho digitálneho marketingu, elektronického obchodu, rozvoja trhoviska a ďalších predajných kanálov.

Aby sme tento rast podporili, hľadáme talentovaných a vysoko motivovaných kolegov, ako ste vy, ktorí sa k nám pridajú pri formovaní DNA spoločnosti BBG.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Kubíková
E-mail: poslať životopis
Mám záujem pracovať v BBG
Berlin Brands Group, a.s.
Grosslingova 6-8 81109 Bratislava, Slovakia
ID: 2506819  Dátum zverejnenia: 18.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac