Administratívny pracovník e-shopu

BERGER Capital, s. r. o.

Miesto práce
Hlavné námestie, Šahy
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
február - marec
Mzdové podmienky (brutto)
780 - 900 EUR/mesiac550€ netto + variabilná zložka mzdy 30-200€ netto (na základe výkonu a vedomostí, zručností, dochádzkový bonus)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho SHOPINGUJ tímu v Šahách hľadáme interne kolegu/kolegyňu, ktorý/á nám pomôže so starostlivosťou o zákazníkov (zákaznícka podpora) a správu skladu v ekonomickom systéme. Hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude komunikatívny/a so silným zmyslom pre detail, ľudskosť a gramatiku.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- prijímanie telefonátov v slovenskom, maďarskom a českom jazyku,
- nahranie telefonických objednávok,
- vybavovanie mailov,
- kontrola správnosti objednávok,
- kontrola doručených a nedoručených zásielok,
- vybavovanie reklamácií,
- evidencia prijatých balíkov,
- vytváranie skladových kariet a príjemok v ekonomickom systéme,
- správa produktov v e-shope.

Požiadavky:
- expertné znalosti slovenského a maďarského jazyka
- príjemné vystupovanie a komunikačné schopnosti
- zvládanie stresových situácií

- zázemie stabilnej firmy, ktoré stále rastie a rozvíja sa,
- zamestnanecké zľavy na produkty,
- príjemné pracovné prostredie,
- uplatnenie vlastnej iniciatívy,
- pracovaná doba 08:00-16:00

1. Po obdržaní CV v slovenskom jazyku zašleme vhodným kandidátom Zadanie na vypracovanie, na ktoré budú mať 2 pracovné dni.
2. Keď kandidát splní predchádzajúci bod, bude pozvaný na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Strojopis - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uchádzač by mal mať zmysel pre zodpovednosť, bezchybnú gramatiku, mal by ovládať základné programy balíka MS Office, prípadné skúsenosti na podobnej pozícií budú určite výhodou. Hľadáme si do tímu uchádzača/uchádzačku, ktorý/á je ochotný/á sa učiť nové veci.
Záujemca o túto pracovnú pozíciu prejde kompletným zaškolením, preto nie je potrebná dlhoročná prax v obore alebo na podobnej pozícii.

Dynamicky sa rozvíjajúca obchodná spoločnosť zaoberajúca sa maloobchodným predajom oblečenia a bytových doplnkov v SR, ČR a Maďarsku s moderným a súčasným spôsobom fungovania, prostredníctvom kamenných predajní, e-shopu.

Hlavné námestie 23
93601 Šahy
ID: 4014451  Dátum zverejnenia: 27.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 780 EUR/mesiac