Можливість для людей з України
Logo BERGDOKTOR, s. r. o.

Očný lekár - oftalmológ, atestovaný aj neatestovaný, absolvent!

BERGDOKTOR, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
podľa dohody
4 000 EUR/mesiacmožnosť finančného prilepšenia formou bonusov! Mzdové podmienky-atestovaný lekár 4.000€, neatestovaný lekár 2.000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

samostatná diagnostika, terapia, očných ochorení, možnosť vykonávať chirurgické zákroky. Na očnom pracovisku v Žiline a okolí.

Možnosť flexibilnej pracovnej doby, extra bonusy k výplate, nové, príjemné pracovné prostredie. Pri absolventoch podpora vzdelávacieho systému a predatestačnej prípravy, školenia, kongresy...

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Lekár bez špecializácie/ s špecializáciou v odbore oftalmológia,

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pracovitosť, lojalita, zodpovednosť!

BERGDOKTOR očná klinika je nová moderná očná klinika
zameraná na diagnostiku, liečbu, prevenciu očných ochorení vrátane estetických zákrokov a mikrochirurgie v príjemnom prostredí s mladými, progresívnymi kolegami. Možnosť práce na viacerých pracoviskách v vlastných optikách .

Kontakt

ID: 4649534  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac