Pracovník zákazníckého servisu

Elis Textile Care SK s.r.o.

Miesto práce
Ľudovíta Stárka 2152/16, 911 05 Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
05_2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 130 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontrola a následné spracovanie zmlúv po doručení z obchodného oddelenia
- Komunikácia so zmluvnými partnermi
- Komunikácia a podpora obchodného oddelenia
- Zabezpečovanie správy platných zmlúv a služieb
- Pravidelné návštevy a inventúry servisovaného textilu u zákazníkov
- Pravidelné preškolovanie a informovanie zákazníka o procesoch a platných pravidlách spolupráce
- Spracovanie a vedenie reportov a štatistík
- Príprava podkladov k fakturácii

• úspešný kandidát/ka sa stane súčasťou svetovej jednotky vo svojom odbore
• úspešný kandidát/ka získa zázemie dynamicky sa rozvíjajúcej zahraničnej spoločnosti
• úspešný kandidát/ka bude odborne zaškolený a dostane možnosť osobného rozvoja
• úspešný kandidát/ka bude pracovať v príjemnom pracovnom kolektíve

Svoju žiadosť a profesijný štruktúrovaný životopis môžete zasielať e-mailom na doleuvedenú adresu. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí spĺňajú náš požiadavkový profil . Tešíme sa na TEBA... :-)
Osobné údaje uchádzačov, ktorí nebudú vybraní, budú skartované v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- precíznosť
- praktické myslenie
- komunikačné schopnosti
- pozornosť

Elis je medzinárodným lídrom v oblasti textilných a hygienických služieb s pôsobnosťou v 28 krajinách Európy a Latinskej Ameriky. Svojim zákazníkom prinášame komplexné riešenie šité na mieru v oblasti prenájmu a servisu pracovných odevov, rohoží a čistých priestorov.

Pre viac informácií navštívte stránku: https://sk.elis.com/sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3587894  Dátum zverejnenia: 11.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 130 EUR/mesiac