Pracovník/čka zákazníckeho servisu

Berendsen Textil Servis s. r. o.

Miesto práce
Ľudovíta Stárka 2152/16, 911 05 Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
informácia pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Starostlivosť o zákazníkov, zariaďovanie ich požiadaviek
• Správa servisných zmlúv
• Komunikácia so zákazníkmi, riešenie reklamácií, osobné návštevy u zákazníkov po celej SR i v zahraničí
• Implementácia služieb u nových zákazníkov
• Úzka spolupráca s oddelením predaja a distribúcie

• Zázemie dynamicky sa rozvíjajúcej zahraničnej spoločnosti
• Odborné zaškolenie
• Príjemný pracovný kolektív
• Po prvom roku v spoločnosti pre zamestnancov do 33 rokov 5 dní dovolenky nad rámec ZP

Znalosť anglického jazyka podmienkou, znalosti maďarského jazyka, prípadne nemeckého jazyka výhodou. V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom jazyku. Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. "O ochrane osobných údajov", pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozitívny prístup
- schopnosť plánovania a organizovania pracovného času
- zodpovednosť za stanovené pracovné úlohy
- samostatnosť
- ochota pracovať na sebe
- skúsenosti s prácou zákazníckeho servisu - výhodou

Berendsen zaujíma jedno z popredných miest medzi najúspešnejšími európskymi spoločnosťami poskytujúcimi kompletný servis v oblasti textilu so širokou paletou ponúkaných služieb. Nájdete nás v 16 krajinách Európy.

Berendsen na Slovensku poskytuje textilné, hygienické a bezpečnostné riešenia s pridanou hodnotou vo forme prenájmu a servisu vysoko účinných čistiacich rohoží a pracovných a ochranných odevov. Tieto služby sú zamerané na priemysel, sektor služieb a verejné inštitúcie.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Ľudovíta Stárka 2152/16
911 05 Trenčín

Kontakt

ID: 1041924   Dátum zverejnenia: 9.10.2017