Počítačový grafik

BEREN ATELIER, s.r.o.

Miesto práce
Tranovského 1, Košice
Termín nástupu
jún - júl 2024
Od 850 EUR/mesiac13. plat finančné ohodnotenie sa odvíja od skúseností a znalostí zamestnanca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Grafické návrhy - obalový dizajn, etikety, tlačené a elektronické propagačné materiály (katalógy, letáky, plagáty, billboardy, polepy)
Počítačové spracovanie a úprava tlačovín, príprava do tlače
Znalosť grafických programov Illustrator, Photoshop, InDesign nevyhnutná
Prax s počítačmi Mac-Apple vítaná

Požadovaná prax min 2 roky v obore

-  pestrá náplň práce - možnosť kompletnej realizácie zákazky od grafického návrhu až po tlač a finalizáciu
- práca na špičkových tlačiarenských a finalizačných strojoch (veľkoplošná tlač, UV tlač, poltač textilu, fréza, laser)
- tvorivá atmosféra
- firma s menším počtom zamestnancov ponúkajúca osobný prístup k zamestnancovi a flexibilitu v pracovných podmienkach a požiadavkách zamestnanca

Uchádzačov prosíme, aby nám zasielali svoje životopisy a portfóliá so stručným popisom v slovenskom jazyku na adresu [email protected].
Z časových dôvodov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí sú na danú pozíciu najvhodnejší.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

grafický dizajn, odbory s výtvarným zameraním

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Expert
Adobe InDesign - Expert
Adobe Photoshop - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

kreativita, flexibilnosť, profesionálny prístup, samostatnosť a iniciatíva pri riešení úloh, práca v kolektíve, záujem o samovzdelávanie

Spoločnosť zaoberajúca sa obalovým dizajnom, návrhom etikiet, obalov, logotypov, katalógov a rôznych tlačovín. Výroba a potlač reklamných predmetov, graf. návrhy a potlač rekl. textilu, veľkoplošná reklama návrhy billboardov, bannerov, príprava do tlače, vydavateľská činnosť, distribúcia tlačovín.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Bandurčinová
Tel.: +421907105790
E-mail: poslať životopis
ID: 4818377  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac