Reagujte bez životopisu

Kuchár

BEREK s.r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
apríl - máj 2021
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 950 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy plus príplatky a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyrába špeciality teplej a studenej kuchyne,
- zodpovedá za kvalitu vyrobených jedál,
- dodržiavanie noriem a výrobných postupov
- jedlo servíruje podľa dohodnutých postupov s dôrazom na vzhľad, na teplotu jedla

- stabilné a dlhodobé zamestnanie
- práca s modernou technológiou
- tímová práca

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a splníte všetky naše požiadavky, posielajte nám Vaše štruktúrované životopisy s telefónnym kontaktom na nižšie uvedenú e-mailovú adresu, alebo volajte na nižšie uvedené telefónne čísla.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2021 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vyučený kuchár, vyučený kuchár-časník

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

kuchár
2

zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, bezúhonnosť, rýchlosť, precíznosť

Spoločnosť je prevádzkovateľom reštaurácie s názvom BEREK v Nových Zámkoch, Tatranská ul. 177, v lesoparku BEREK
www.bereknz.sk , otvorená od Augusta 2008 s celoročnou prevádzkou

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Mederská 37
940 01 Nové Zámky

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 585720  Dátum zverejnenia: 15.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac