Можливість для людей з України
Logo BerCash s.r.o.

Kuchár / Pomocný kuchár

BerCash s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame jedno pracovné miesto pre šikovného pomocneho kuchára. Varíme raňajky, menu, a la carte a objednané oslavy,svadby,rodinné a firemné oslavy
- zodpovednosť za dodržiavanie technológie prípravy pokrmov.
- dodržiavanie hygienických a bezpečnostných predpisov.
- spolupráca s manažérom reštaurácie a vedením spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

hľadáme do tímu ambicióznych kolegov s chuťou pracovať.
Firma prevádzkuje restauráciu s vinárnou a restauráciu s penziónom. Kladieme velký dôraz na kvalitu jedál, obsluhy a spokojnost nasích klientov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 2100918  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac