Web manager / Administrátor e-shopu

BEPON Retail SK s.r.o.

Miesto práce
TOWER 5, Kalinčiakova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosť s administráciou e-shopu, tvorbou webovej stránky a písaním kontentu? Si človek, ktorý neustále hľadá cestu, ako veci zlepšovať a nebojíš sa experimentovať? Do BEPON tímu hľadáme digitálneho nadšenca, ktorý podchytí správu nášho e-shopu a našim zákazníkom sprostredkuje zážitok z online nakupovania. Ak máš skúsenosti s koordináciou webových projektov a chceš sa zapojiť do dynamického tímu, táto práca je pre teba! Na pozícii web manažéra budeš zodpovedná/ý za stratégiu, správu a analytiku webovej stránky bepon.sk. Budeš zabezpečovať a dohliadať na jej bezproblémové a efektívne fungovanie, zlepšovať užívateľský zážitok a starať sa o to, aby každý náš produkt bol v online pútavo vizibilný a predávaný.

  • Administrácia firemnej web stránky a e-shopu na platforme PRESTASHOP, denná operatíva obsahu webu
  • Starostlivosť o produktové portfólio – aktualizácia, editácia a vylepšovanie už nahodených tovarov, ako aj zalistovanie nových produktov
  • Monitorovanie a analyzovanie web analytických údajov a vypracovanie správ na zlepšenie výkonnosti a efektívnosti
  • Vytváranie a implementácia stratégie a plánu na rozvoj web stránky a zvyšovania návštevnosti
  • Grafické úpravy obrázkov a bannerov
  • Tvorba popisov k produktom a využívanie kľúčových slov (SEO)
  • Návrh a tvorba nových/správnych kategorizácií produktov
  • Content marketing – písanie článkov o produktoch a vhodných tém na web stránku
  • Zodpovednosť za zákaznícky klub a komunikáciu s klubovými a e-shopovými zákazníkmi
  • Úzka spolupráca s nákupným a marketingovým oddelením na obsahovej a SEO stratégii pre webovú stránku
  • Spolupráca s interným IT oddelením a externým programátorom pre správne fungovanie technických aspektov stránky front-end aj back-end

  • Možnosť sebarealizácie
  • Možnosť podieľať sa na budovaní e-shopu
  • Príležitosť samostatne tvoriť
  • Možnosť školení a vzdelávania
  • Nové office priestory v budove TOWER 5 s výhľadom na Bratislavu
  • Skrátený pracovný čas v piatok
  • Zamestnanecké zľavy na celé portfólio produktov

Vopred Vám ďakujeme za prejavený záujem o zvolenú pracovnú pozíciu a zaslanie Vášho životopisu. Údaje starostlivo vyhodnotíme a na osobné stretnutie pozveme kandidátov, ktorí spĺňajú kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
PrestaShop - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

  • ​Ovládanie oblasti SEO problematiky a správa obsahu webu v redakčnom systéme podmienkou (PrestaShop príp. Wordpress)
  • Práca s grafickými a webovými dizajnovými nástrojmi (napr. Adobe, Canva)
  • Výborná spisovná slovenčina a vyjadrovacie schopnosti
  • Analytické schopnosti a schopnosť interpretovať dáta z analytických nástrojov (Google Analytics, Google Ads, FB Ads.)
  • Ovládanie práce v Microsoft Excel
  • Skúsenosť s písaním blogov, zastrešenie content marketingu
  • Schopnosť jednoduchého zásahu do online nástrojov pomocou HTML
  • Orientácia v digitálnych trendoch, aplikáciách a online marketingu
  • Kreativita a pretavenie nápadov do riešení
  • Schopnosť efektívne komunikovať a spolupracovať s rôznymi tímami (s oddeleniami nákupu, marketingu, IT a logistiky)

Ďalšie
Pozornosť, spoľahlivosť, zmysel pre detail
Intenzívny záujem o online marketing
Schopnosť pružne reagovať na okolité podnety
Tímový hráč​

BEPON je obľúbeným a vyhľadávaným módnym reťazcom, ktorý je na slovenskom trhu viac ako 30 rokov. Ponúka výhradne kvalitný pančuchový a ponožkový sortiment od slovenských a talianskych dodávateľov, so zreteľom na náročné požiadavky zákazníkov. Spoločnosť BEPON Retail SK prevádzkuje 57 predajní na Slovensku . V porfóliu BEPON okrem kvalitného a nadčasového ponožkového sortimentu nechýba ani kvalitné a univerzálne „základné“ oblečenie vhodné do kapsulového šatníka či sezónny sortiment (plavky, termooblečenie). Kompletná ponuka produktov je dostupná na vynovenej webovej stránke bepon.sk.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4817300  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac