Práca pre spoľahlivého vodiča nákladného auta C, E

BEP, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiacMzdové podmienky budú upresnené na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia: Práca pre spoľahlivého vodiča nákladného auta C, E

Náplň práce:

- Nakladanie, preprava a vykladanie hutného materiálu v rámci východného Slovenska pomocou hydraulickej ruky

- Pracovná činnosť primárne na sklad v Košiciach

Ďalšie príklady náplne práce:

- Zabezpečenie bezpečného a spoľahlivého prevozu tovaru na pridelených trasách

- Dodržiavanie predpísaných noriem a pravidiel pre bezpečnú jazdu a nakladanie tovaru

- Starostlivosť o vozidlo a jeho pravidelná údržba

Typický deň na pracovnej pozícii:

- Ráno začínaš s prípravou vozidla a nakladaním tovaru

- Po nakladaní sa vydáš na cestu a prepravuješ tovar na pridelených trasách

- Po príchode na miesto určenia vykonáš vykladanie a vrátiš sa na sklad

- Po ukončení práce sa staráš o údržbu vozidla a jeho prípravu na ďalší deň

Pracovná doba:

- Pracovná doba je pevná

- Budeš pracovať v stabilnej firme, ktorá sa stará o svojich zamestnancov.

- Vďaka jednozmennému pracovnému režimu budeš mať víkendy a sviatky voľné, čo ti umožní tráviť čas s rodinou a priateľmi.

- Okrem tvojej mzdy ti firma poskytne finančný príspevok na stravu, takže sa nemusíš starať o obedové menu.

- Aby si si mohol udržať finančnú stabilitu aj v budúcnosti, firma ti poskytne príspevok do III. piliera.

- Ak máš rad vodičské výzvy, táto práca je pre teba ideálna!

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu prosím zašlite životopis a súhlas so spracovaním a uchovaním osobných údajov (s možnosťou súhlas odvolať) na emailovú adresu [email protected].
Kontaktovať budeme len záujemcov ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojník, vodič

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

- Máš platný vodičský preukaz typu C,E?

- Máš platné psychotesty a kvalifikačnú kartu vodiča nákladného vozidla?

- Máš platnú tachografovú kartu?

- Si spoľahlivý a zodpovedný?

- Máš vysoké pracovné nasadenie a dobré komunikačné schopnosti?

- Si trestne bezúhonný?

- Máš ukončené stredné odborné vzdelanie (SOŠ)?

- Máš skúsenosti s prácou v logistike a orientuješ sa v cestnej doprave?

- Máš schopnosť pracovať samostatne aj v tíme?

- Máš záujem pracovať v stabilnej a rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti?

Ak áno, tešíme sa na tvoje prihlásenie!

Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2007 ako predajca železných a neželezných materiálov. Medzi hlavné činnosti patrí predaj zliatin a obchodovanie so železnými a neželeznými kovmi na európskom trhu. Venujeme sa výkupu, triedeniu, spracovaniu a obchodným činnostiam spojeným s kovovými odpadmi.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4166024  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac