Manipulant čerpacej stanice BENZINOL Tvrdošín - Ponúkame 1000 až 1200 Eur brutto

BENZINOL SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Benzinol Tankstelle, Vojtaššákova, Tvrdošín
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Od 1 000 EUR/mesiacMesačná hrubá mzda od 1000 do 1200 EUR. Mzda pozostáva zo základnej zložky mzdy: 762,00 EUR brutto mesačne + pohyblivá zložka mzdy mesačne v závislosti od dosiahnutých a merateľných výsledkov + výkonnostná prémia 44,00 EUR brutto/mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie kvalitnej a rýchlej obsluhy zákazníkov,
- práca s registračnou pokladňou a s finančnou hotovosťou,
- poskytovanie informácií zákazníkom o vernostnom programe, aktuálne prebiehajúcich
akciách a ďalších doplnkových službách, ktoré poskytuje čerpacia stanica
- príjem tovaru a jeho aktívny predaj,
- príjem a riešenie reklamácií,
- hmotná zodpovednosť,
- starostlivosť o priestory a inventár prevádzky čerpacej stanice, udržiavanie čistoty a
poriadku v jej okolí
- vykonávanie inventúr
- dokladanie tovaru do regálov

- príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív v úspešnej a rozvíjajúcej sa slovenskej spoločnosti
- ponúkame a aj očakávame korektný prístup za jasne dohodnutých podmienok
- zaškolenie na výkon práce
- podpora zo strany zamestnávateľa v osobnostnom rozvoji zamestnanca
- motivačný systém odmeňovania, mimoriadne odmeny
- zamestnanecká zľavová karta (zľava na PHM, 10% zľava na tovar zo shopu na ČS)
- finančný jednorazový bonus pri narodení dieťaťa, uzatvorení manželstva, pri príležitosti
životného jubilea
- vianočný balíček pre zamestnanca

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, s ktorými bude vopred telefonicky dohodnutý termín a miesto osobného pohovoru. V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu pošlite nám prosím Váš profesijný životopis v slovenskom jazyku. Odoslaním životopisu súhlasíte so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov spoločnosťou BENZINOL SLOVAKIA s.r.o. pre účely výberového konania na obsadzovanú pozíciu.

Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobené, výhodou skúsenosti v obchode

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme šikovného, zodpovedného a spoľahlivého tímového hráča, ktorý:
• je schopný samostatne pracovať
• má rýchlu adaptáciu na nové prostredie
• má minimálne základnú znalosť MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook)
• má aktívny prístup k práci a záujem o dlhodobý pracovný vzťah
• je kreatívny, flexibilný a je bez záznamu v registri trestov
• je precízny, dôsledný a má zmysel pre poriadok
• bude dobrou náladou prispievať k celkovej atmosfére prevádzky a prinášať pridanú hodnotu pre zákazníka v podobe úsmevu.

BENZINOL SLOVAKIA s. r. o. je stabilná a tradičná slovenská firma prevádzkujúca sieť čerpacích staníc BENZINOL na celom území Slovenska. Vyznávame tradičné slovenské hodnoty ako pracovitosť, férovosť a rodina a preto chceme našim zákazníkom prinášať kvalitné palivá a služby tak, aby sa u nás cítili ako doma.
Prehľad o spoločnosti získate na web stránke: www.benzinol.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4460104  Dátum zverejnenia: 5.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac