Koordinátor dopravy - Junior

BENZINOL SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Pusté Úľany-Lúčny dvor
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
1 200 EUR/mesiac* výška mzdy nie je fixná, závisí od pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného dispečera, ktorý bude organizovať, plánovať a riešiť úlohy v rámci oddelenia dopravy a logistiky. Podmienkou sú skúsenosti na obdobnej pracovnej pozícii a prax minimálne 1 rok.

Tvojou úlohou bude najmä:
- evidencia výkonov vodičov na dennej báze
- dispečing, plánovanie a riadenie denného rozvozu pohonných hmôt
- riešenie operatívnych úloh a situácií súvisiacich s plánovaním, koordináciou prepravy,
nakládky, vykládky cisterien PHM, LPG, ADBLUE
- operatívna komunikácia s vodičmi
- nahrávanie objednávok do systému SAP
- sledovanie a spracovávanie prehľadov spotreby pohonných hmôt, prehľad ADR vozidiel,
vypracovávanie reportu nákladovosti na mesačnej báze a pod.

Ponúkame Ti prácu v stabilnej slovenskej spoločnosti, kde budeš pracovať s príjemnými kolegami v príjemnom pracovnom prostredí; ponúkame Ti a očakávame korektný prístup.

Môžeš sa u nás tešiť na tieto benefity:
- príspevok zamestnávateľa do III. piliera DDS
- náborový príspevok
- bohatý program benefitov Cafetéria
- dochádzkový bonus
- mimoriadne odmeny
- možnosť využiť prácu z domu
- karta zliav BENZINOL

Ak Ťa naša pracovná ponuka zaujala, zašli nám svoje CV v slovenskom jazyku. Ďakujeme Ti za prejavený záujem, s každým CV sa dostatočne oboznámime a vyberieme vhodných kandidátov, ktorých budeme kontaktovať telefonicky a pozveme Ťa na osobný pohovor.
Tešíme sa na Teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhodou sú predchádzajúce skúsenosti v odbore doprava, napr. práca na dispečingu prepravnej spoločnosti a pod.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Počet rokov praxe

1

- pracovné skúsenosti v danej oblasti výhodou
- znalosť práce s programom Commander výhodou
- zmysel pre detail, precíznosť, samostatnosť
- spoľahlivý a zodpovedný prístup
- tímový hráč
- asertivita
- výborné komunikačné zručnosti

BENZINOL SLOVAKIA s. r. o. je stabilná a tradičná slovenská firma prevádzkujúca sieť čerpacích staníc BENZINOL na celom území Slovenska. Vyznávame tradičné slovenské hodnoty ako pracovitosť, férovosť a rodina a preto chceme našim zákazníkom prinášať kvalitné palivá a služby tak, aby sa u nás cítili ako doma.
Prehľad o spoločnosti získate na web stránke: www.benzinol.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4451403  Dátum zverejnenia: 2.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac