Vodič cisterny ADR BENZINOL (PHM, LPG, ADblue) - mzda od 1500 Eur brutto

BENZINOL SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
1 500 EUR/mesiacMzda je stanovená minimálne od 1.500,00 EUR brutto/mesačne a závisí od odpracovaných hodín, diét a pod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podmienkou prijatia je platná spôsobilosť vodiča pre ADR
- pozícia je vhodná pre vodičov, ktorí budú univerzálni pre rozvoz a distribúciu PHM, LPG
a ADBLUE
- nakládka a zvoz PHM z ČR, Rakúska, Slovinska
- zabezpečenie rozvozu PHM, LPG, ADblue na jednotlivé čerpacie stanice v rámci Slovenska
- starostlivosť a zodpovednosť za nakládku a vykládku
- zodpovednosť za technický stav vozidla, čistotu

- zaujímavé mzdové podmienky
- moderný vozový park - ťahač DAF, cisterna Willig
- zaškolenie vodiča s organizáciou práce a obsluhou cisterny
- príspevok zamestnávateľa do III. piliera DDS
- náborový príspevok za získanie nového kolegu
- bohatý program benefitov Cafetéria
- karta zliav BENZINOL

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú odborné spôsobilosti vodiča ADR. Využite príležitosť pracovať v stabilnej spoločnosti a zašlite nám životopis. Výberové konanie bude prebiehať oslovením uchádzačov a telefonickým pozvaním na osobný pohovor. Pohovory sa budú konať v priestoroch centrály spoločnosti - Lúčny Dvor Pusté Úľany.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

prax vo vedení jazdnej súpravy - ťahačov min. 2 roky

Počet rokov praxe

2

- platné osvedčenia vodiča cisterny s ADR a LPG
- zodpovedný a lojálny prístup
- flexibilita a odolnosť voči stresu
- prax v nákladnej doprave

BENZINOL SLOVAKIA s. r. o. je stabilná a tradičná slovenská firma prevádzkujúca sieť čerpacích staníc BENZINOL na celom území Slovenska. Vyznávame tradičné slovenské hodnoty ako pracovitosť, férovosť a rodina a preto chceme našim zákazníkom prinášať kvalitné palivá a služby tak, aby sa u nás cítili ako doma.
Prehľad o spoločnosti získate na web stránke: www.benzinol.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4370491  Dátum zverejnenia: 3.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac