Vodič cisterny ADR BENZINOL (PHM, LPG, adblue)

BENZINOL SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacv závislosti od odpracovaných hodín (diéty tuzemské, zahraničné, nadčasy, príplatky a pod.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pozícia je vhodná pre vodičov, ktorí budú univerzálni pre rozvoz a distribúciu PHM, LPG
alebo ADBLUE
- pozícia je vhodná pre vodičov pre distribúciu PHM
- vnútroštátna i cezhraničná preprava PHM, plynov (SR, CZK, AT) a tiež len pre lokalitu Žilina
- zodpovednosť za prepravovaný tovar a včasné dopravenie na miesto určenia
- zodpovednosť za nakládku a vykládku
- starostlivosť o čistotu a technický stav zvereného vozidla
- zodpovednosť za vedenie knihy jázd
- sledovanie technického stavu vozidla
- zodpovednosť za servisné prehliadky zvereného vozidla
- súčinnosť pri zabezpečovaní servisu služobných vozidiel s
vedúcim dopravy

- moderný vozový park
- nákladné vozidlá: ťahač DAF, cisterna Willig 2021
- možnosť zabezpečiť získanie preukazu spôsobilosti LPG
- zaškolenie vodičov ohľadne obsluhy, manipulácie a pod.
- finančný bonus pri príležitosti narodenia dieťaťa, životného
jubilea a uzatvorení manželstva
- zamestnanecká zľavová karta na PHM
- zamestnanecká zľava - shop čerpacie stanice

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú odborné spôsobilosti vodiča ADR. Využite príležitosť pracovať v stabilnej spoločnosti a zašlite nám životopis. Výberové konanie bude prebiehať oslovením uchádzačov a telefonickým pozvaním na osobný pohovor. Pohovory sa budú konať v priestoroch centrály spoločnosti - Lúčny Dvor Pusté Úľany. Odoslaním životopisu súhlasíte so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov pre spoločnosť BENZINOL SLOVAKIA s.r.o. pre účely výberového konania na obsadzovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

prax vo vedení jazdnej súpravy - ťahačov min. 2 roky

Počet rokov praxe

2

- podmienkou sú platné všetky osvedčenia: ADR osvedčenie, KKV karta, tachografová karta, a pod.
- zodpovedný prístup k práci;
- pracovitosť a lojálnosť voči zamestnáveteľovi;
- časová flexibilita;
- prax v nákladnej doprave;
- príležitosť pre vodičov bez skúseností s prepravou PHM

BENZINOL SLOVAKIA s. r. o. je stabilná a tradičná slovenská firma prevádzkujúca sieť čerpacích staníc BENZINOL na celom území Slovenska. Vyznávame tradičné slovenské hodnoty ako pracovitosť, férovosť a rodina a preto chceme našim zákazníkom prinášať kvalitné palivá a služby tak, aby sa u nás cítili ako doma.
Prehľad o spoločnosti získate na web stránke: www.benzinol.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Nora Bosáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4370491  Dátum zverejnenia: 10.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac