Pracovník recepcie a reštaurácie PRONTO GUSTO - Lúčny dvor

BENZINOL SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Pusté Úľany
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Základná zložka mzdy vo výške 624,00 € brutto mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- 1x týždenne práca na recepcii (prijímanie a usádzanie hostí, rýchle a kvalitné obslúženie zákazníkov recepcie, obsluha registračnej pokladne, práca s finančnou hotovosťou, prijímanie objednávok, servírovanie a vydávanie nápojov, prijímanie telefonických hovorov, udržiavanie čistoty a poriadku priestorov recepcie )
- 2x týždenne práca v reštaurácii PRONTO GUSTO (rýchle a kvalitné obslúženie zákazníkov reštaurácie, blokovanie vydaných jedál, práca s finančnou hotovosťou, servírovanie a vydávanie jedál a nápojov, udržiavanie čistoty a poriadku priestorov reštaurácie)
- 2x týždenne upratovanie administratívnych priestorov budovy Veľká Formula - Lúčny dvor
- vykonávanie ďalších pomocných činností podľa pokynov vedúceho zamestnanca

- zaujímavá práca pre slovenskú spoločnosť
- bezplatné zaškolenie na výkon práce
- príjemný pracovný kolektív
- stravovacia karta
- sociálne benefity (dodatková dovolenka, finančný bonus pri príležitosti uzatvorenia manželstva, narodenie dieťaťa, životné jubileum)
- zľavová zamestnanecká karta
- príležitosť pre osvojenie si nových zručností, nadobudnutie nových skúseností
- stabilná práca od pondelok - piatok

Vopred ďakujeme za Váš záujem. Upozorňujeme, že kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, s ktorými bude vopred telefonicky dohodnutý termín pohovoru, ktorý sa uskutoční na adrese: Lúčny dvor 704, Pusté Úľany.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

všeobecné, výhodou vzdelanie v cestovnom ruchu, alebo hoteliérstvo, alebo potravinárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

- pozitívny a zodpovedný prístup k práci
- dobré komunikačné schopnosti
- samostatnosť
- bezúhonnosť
- flexibilita
- tímový hráč
- slušné vystupovanie

BENZINOL SLOVAKIA s. r. o. je stabilná a tradičná slovenská firma prevádzkujúca sieť čerpacích staníc BENZINOL na celom území Slovenska. Vyznávame tradičné slovenské hodnoty ako pracovitosť, férovosť a rodina a preto chceme našim zákazníkom prinášať kvalitné palivá a služby tak, aby sa u nás cítili ako doma.
Prehľad o spoločnosti získate na web stránke: www.benzinol.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3498050  Dátum zverejnenia: 4.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka mzdy vo výške 624,00 € brutto mesačne