Manipulant čerpacej stanice BENZINOL - Nové Mesto nad Váhom

BENZINOL SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
základná zložka mzdy vo výške 624,00 EUR brutto mesačne + pohyblivá zložka mzdy mesačne v závislosti od dosiahnutých merateľných výkonov zamestnanca + variabilná osobnostná prémia až do výšky 44,00 € brutto mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie kvalitnej a rýchlej obsluhy zákazníkov
- práca s registračnou pokladňou, s finančnou hotovosťou
- komunikácia so zákazníkmi v rámci obsluhy, poskytovanie informácií o vernostnom programe, o aktuálnych akciách a ďalších doplnkových službách, ktoré poskytuje čerpacia stanica, poradenstvo
- príjem tovaru a jeho aktívny predaj
- dokladanie tovaru
- príjem reklamácií
- starostlivosť o priestory a inventár prevádzky čerpacej stanice, udržiavanie čistoty a poriadku v jej okolí
- vykonávanie inventúr

Hlavný pracovný pomer so skúšobnou dobou 3 mesiace, pracovný čas zamestnanca je 37,5 hodín týždenne v nepretržitej prevádzke, t.j. nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas.

- podpora zo strany zamestnávateľa pri osobnostnom rozvoji zamestnanca
- motivačný systém odmeňovania
- mimoriadna odmena
- príjemné, moderné, dynamické pracovné prostredie a dobrý kolektív v prosperujúcej slovenskej spoločnosti
- ponúkame a aj očakávame korektný prístup za jasne dohodnutých podmienok
- bezplatné zaškolenie na výkon práce
- stravovacia karta
- zamestnanecká zľavová karta (zľava na PHM, 10% zľava na tovar zo shopu čerpacej stanice BENZINOL)
- sociálne benefity (napr. dodatková dovolenka nad rámec zákona)
- finančný jednorázový bonus pri narodení dieťaťa, uzatvorení manželstva, pri príležitosti životného jubilea ...)
- vianočný balíček

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu pošlite nám prosím Váš profesijný životopis v slovenskom jazyku. Odoslaním životopisu súhlasíte so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov spoločnosťou BENZINOL SLOVAKIA s.r.o. pre účely výberového konania.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, s ktorými bude vopred telefonicky dohodnutý termín osobného pohovoru. Výberové konanie sa uskutoční priamo na čerpacej stanici BENZINOL v Novom Meste nad Váhom

Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné, výhodou obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme šikovného, akčného a pozitívneho tímového hráča, ktorý:
• má dobré komunikačné schopnosti
• je schopný samostatne pracovať
• má rýchlu adaptáciu na nové prostredie
• má základnú znalosť MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook)
• má základné administratívne zručnosti a obchodné myslenie, čistý register trestov
• má aktívny prístup k práci
• je zodpovedný, kreatívny a flexibilný
• má orientáciu na detail a je precízny a dôsledný
• je vytrvalý, húževnatý a má záujem o dlhodobý pracovný vzťah
• bude dobrou náladou prispievať k celkovej atmosfére prevádzky
• prinesie pridanú hodnotu pre zákazníka v podobe úsmevu.

BENZINOL SLOVAKIA s. r. o. je stabilná a tradičná slovenská firma prevádzkujúca sieť čerpacích staníc BENZINOL na celom území Slovenska. Vyznávame tradičné slovenské hodnoty ako pracovitosť, férovosť a rodina a preto chceme našim zákazníkom prinášať kvalitné palivá a služby tak, aby sa u nás cítili ako doma.
Prehľad o spoločnosti získate na web stránke: www.benzinol.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3368111  Dátum zverejnenia: 16.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná zložka mzdy vo výške 624,00 EUR brutto mesačne + pohyblivá zložka mzdy mesačne v závislosti od dosiahnutých merateľných výkonov zamestnanca + variabilná osobnostná prémia až do výšky 44,00 € brutto mesačne