Manipulant čerpacej stanice PHM BENZINOL - Topoľčany

BENZINOL SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Tovarníky
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná zložka mzdy: 576,00 EUR brutto mesačne + pohyblivá zložka mzdy až do výšky 142,00 € brutto mesačne + osobnostná prémia do výšky 44,00 € brutto mesačne a mimoriadne odmeny v závislosti od dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie kvalitnej a rýchlej obsluhy zákazníkov,
- práca s registračnou pokladňou a s finančnou hotovosťou,
- obsluha zákazníkov, upozorňovanie na vernostný program, práve prebiehajúce akcie a iné doplnkové služby, ktoré poskytuje prevádzka čerpacej stanice
- príjem tovaru a jeho aktívny predaj,
- príjem a riešenie reklamácií,
- hmotná zodpovednosť,
- starostlivosť o priestory a inventár prevádzky čerpacej stanice, udržiavanie čistoty a poriadku v jej okolí
- vykonávanie inventúr

Pracovný čas zamestnanca je 38,75 hodín týždenne v dvojzmennej prevádzke;
Nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas.

- perspektíva dlhodobého zamestnania
- práca v príjemnom prostredí pre slovenskú sieť čerpacích staníc
- bezplatné zaškolenie na výkon práce
- odmeňovanie podľa dosiahnutých výkonov zamestnanca
- stravovacia karta
- zamestnanecká zľavová karta (zľava na PHM, 10% zľava na tovar zo shopu na ČS)
- mimoriadne odmeny
- sociálne benefity (dodatková dovolenka nad rámec zákona, finančný bonus pri uzatvorení manželstva, narodenie dieťaťa, životné jubileum zamestnanca ...)
- vianočné balíčky pre zamestnancov

Vopred ďakujeme za Váš záujem . Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, s ktorými bude vopred telefonicky dohodnutý termín osobného pohovoru. Výberové konanie sa uskutoční priamo na čerpacej stanici BENZINOL, Odbojárov 24, Tovarníky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobené, výhodou sú predchádzajúce skúsenosti v obchode

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť práce na PC
- príjemné a slušné vystupovanie
- komunikatívnosť
- spoľahlivosť, zmysel pre poriadok a zodpovednosť
- odolnosť voči stereotypu, časová flexibilita
- záujem o trvalý pracovný pomer
- čistý register trestov.

BENZINOL SLOVAKIA s. r. o. je stabilná a tradičná slovenská firma prevádzkujúca sieť čerpacích staníc BENZINOL na celom území Slovenska. Našimi hodnotami sú tradičné slovenské hodnoty ako pracovitosť, férovosť a rodina a preto chceme našim zákazníkom prinášať kvalitné palivá a služby tak, aby sa u nás cítili ako doma.
Prehľad o spoločnosti získate na web stránke: www.benzinol.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BENZINOL SLOVAKIA s.r.o.
Mliekárenská 17
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Bibiana Duchajová
E-mail: poslať životopis
ID: 3247618   Dátum zverejnenia: 24.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná zložka mzdy: 576,00 EUR brutto mesačne + pohyblivá zložka mzdy až do výšky 142,00 € brutto mesačne + osobnostná prémia do výšky 44,00 € brutto mesačne a mimoriadne odmeny v závislosti od dosiahnutých výsledkov