Projektový manažér pre výstavbu a expanziu

BENZINOL SLOVAKIA s. r. o.

administratívne stredisko spoločnosti Lúčny Dvor 540, Pusté Úľany, Trnavský kraj
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
info na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- projektové riadenie výstavby čerpacích staníc
- zodpovednosť za aktívne vyhľadávanie nových lokalít pre výstavbu, alebo akvizíciu čerpacích staníc
- rozvoj a príprava stratégie expanzie spoločnosti
- vyjednávanie podmienok expanzií nových čerpacích staníc
- zastupovanie spoločnosti v rámci úradných záležitosti v oblasti expanzie
- spolupráca s finančným oddelením v oblasti prípravy a financovania nových čerpacích staníc
- príprava a spracovanie rozpočtov a kalkulácií/návratnosti v rámci expanzie
- zodpovednosť za celkovú výstavbu, za technické a technologické záležitosti nových čerpacích staníc
- definuje procesy a projektový plán výstavby alebo akvizície
- navrhuje pracovné postupy a procesy súvisiace s prevádzkou nových čerpacích staníc s ohľadom na dlhodobé výsledky
- spracovanie reportov o číselných ukazovateľoch
- dodržiavanie platnej legislatívy.

Notebook
firemné auto
mobil
príjemné pracovné prostredie v stabilnej spoločnosti
firemné teambuildingy

V prípade Vášho záujmu prosím pošlite svoj štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené kritériá. Vopred ďakujeme za Váš záujem.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhodou v oblasti stavebníctva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti v stavebnej sfére (development, inžiniering, projektové riadenie výstavby polyfunkčných objektov)
- orientácia na výsledok
- samostatnosť,
- flexibilita,
- zodpovednosť,
- precíznosť,
- odolnosť voči stresu,
- komunikačné schopnosti,
- vyjednávacie zručnosti,
- organizačné schopnosti
- technický background

BENZINOL SLOVAKIA s. r. o. je stabilná a tradičná slovenská firma prevádzkujúca sieť čerpacích staníc BENZINOL na celom území Slovenska. Vyznávame tradičné slovenské hodnoty ako pracovitosť, férovosť a rodina a preto chceme našim zákazníkom prinášať kvalitné palivá a služby tak, aby sa u nás cítili ako doma.
Prehľad o spoločnosti získate na web stránke: www.benzinol.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3224533  Dátum zverejnenia: 7.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: info na osobnom pohovore