Vodič cisternovej súpravy PHM

BENZINOL SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiacdohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vnútroštátna preprava pohonných hmôt;
- zodpovednosť za prepravovaný tovar (PHM) – jeho včasné dopravenie na miesto určenia;
- zodpovednosť za jeho nakládku a vykládku;
- starostlivosť o čistotu a technický stav zvereného vozidla;
- zodpovednosť za vedenie knihy jázd;
- sledovanie technického stavu vozidla;
- zodpovednosť za servisné prehliadky zvereného vozidla;
- spolupráca s vedúcim dopravy pri zabezpečovaní servisu služobných vozidiel;

Pre našu sieť čerpacích staníc BENZINOL hľadáme zodpovedného vodiča na cisternovú súpravu - preprava pohonných hmôt.
Ponúkame motivujúcu mzdu a školenia v oblasti prepravy nebezpečných látok (preplatenie nového ADR školenia). Nevyžadujeme predošlé skúsenosti s prepravou nebezpečných látok.
Žiadosť a životopis posielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

- zodpovedný prístup k práci;
- pracovitosť a lojálnosť voči zamestnáveteľovi;
- časová flexibilita;
- prax v nákladnej doprave;
- príležitosť pre vodičov bez skúseností s prepravou PHM

BENZINOL SLOVAKIA s. r. o. je stabilná a tradičná slovenská firma prevádzkujúca sieť čerpacích staníc BENZINOL na celom území Slovenska. Vyznávame tradičné slovenské hodnoty ako pracovitosť, férovosť a rodina a preto chceme našim zákazníkom prinášať kvalitné palivá a služby tak, aby sa u nás cítili ako doma.
Prehľad o spoločnosti získate na web stránke: www.benzinol.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2738646  Dátum zverejnenia: 30.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 500 EUR/mesiacdohodou