Vodič cisternovej súpravy PHM (Ref. č.: VODIČ )

BENZINOL SLOVAKIA s. r. o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vnútroštátna preprava pohonných hmôt;
- zodpovednosť za prepravovaný tovar (PHM) – jeho včasné dopravenie na miesto určenia;
- zodpovednosť za jeho nakládku a vykládku;
- starostlivosť o čistotu a technický stav zvereného vozidla;
- zodpovednosť za vedenie knihy jázd;
- sledovanie technického stavu vozidla;
- zodpovednosť za servisné prehliadky zvereného vozidla;
- spolupráca s vedúcim dopravy pri zabezpečovaní servisu služobných vozidiel;
- DEPO v Kráľovej pri Senci, nutnosť dochádzať každý deň;

Pre našu sieť čerpacích staníc BENZINOL hľadáme zodpovedného, aj mladého bez skúseností, vodiča na cisternovú súpravu - preprava pohonných hmôt.
Ponúkame možnosť učiť sa, získavať skúsenosti a vedomosti s prácou ADR (nebezpečných látok), pre ADR zaškolíme.
Ponúkame motivujúcu mzdu.
Výberové konanie bude prebiehať v Lúčnom Dvore, v administratívnej budove BENZINOL, (miestna časť obce Pusté Úľany), cca 9 km od Senca, smer Sládkovičovo, Galanta, Nitra, cesta I62).
Informácie - Ing. Lomenčík: 0903 600883; doprava@benzinol.com

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

- zodpovedný prístup k práci;
- pracovitosť a lojálnosť voči zamestnáveteľovi;
- časová flexibilita;

BENZINOL je stabilná a tradičná slovenská firma prevádzkujúca sieť čerpacích staníc BENZINOL na celom území Slovenska. Našimi hodnotami sú tradičné slovenské hodnoty ako pracovitosť, férovosť a rodina a preto chceme našim zákazníkom prinášať kvalitné palivá a služby tak, aby sa u nás cítili ako doma.
Prehľad o spoločnosti získate na web stránke: www.benzinol.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BENZINOL SLOVAKIA s.r.o.
Mliekárenská 17
821 09 Bratislava
ID: 2738646   Dátum zverejnenia: 10.5.2017