Údržbár

BENZINOL SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práce údržbára:
- kosenie trávy,
- starostlivosť o areál,
- zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu budov alebo zvereného objektu,
- zúčastňovanie sa pri výkone odborných prehliadok a revízií a spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov,
- ovládanie technických parametrov a špecifikácie používaných prístrojov a zariadení,
- vykonávanie drobných stavebných úprav.

Miesto výkonu práce - Kráľová pri Senci a lokality čerpacích staníc spoločnosti BENZINOL Slovakia s.r.o.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.2.2018 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- prax vodiča vítaná,
- zodpovedný prístup k práci,
- spoľahlivosť.

BENZINOL SLOVAKIA s. r. o. je stabilná a tradičná slovenská firma prevádzkujúca sieť čerpacích staníc BENZINOL na celom území Slovenska. Našimi hodnotami sú tradičné slovenské hodnoty ako pracovitosť, férovosť a rodina a preto chceme našim zákazníkom prinášať kvalitné palivá a služby tak, aby sa u nás cítili ako doma.
Prehľad o spoločnosti získate na web stránke: www.benzinol.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BENZINOL SLOVAKIA s.r.o.
Mliekárenská 17
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Bibiana Duchajová
E-mail: poslať životopis
ID: 2732820   Dátum zverejnenia: 3.1.2018