Vedúca/ci čerpacej stanice PHM Benzinol Topoľčany - Tovarníky

BENZINOL SLOVAKIA s. r. o.

čerpacia stanica , Odbojárov 24, 955 01 Topoľčany - Tovarníky
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
mzda bude prezentovaná na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie správneho chodu všetkých častí prevádzky čerpacej stanice
- vydávanie priamych pokynov a kontrola plnenia pracovných úloh na strane personálu čerpacej stanice
- zodpovednosť za dosahované výsledky a plnenie plánov prevádzky
- motivácia, koordinácia a výber zamestnancov prevádzky čerpacej stanice
- vykonávanie inventúr
- vystupovanie ako kontrolný orgán na všetky organizované činnosti v rámci čerpacej stanice
- zabezpečenie transportu peňazí do banky
- kontrola výšky odvodov peňažných prostriedkov
- zodpovednosť a zabezpečenie dodržiavania bezpečnostných predpisov, najmä protipožiarnej ochrany podľa pokynov a školení bezpečnostného technika
- kontrola platnosti a správnosti odborných skúšok, revízií, certifikátov, a ostatných dokladov potrebných na správny chod čerpacej stanice
- zabezpečenie a kontrola všetkých povinností vyplývajúcich z platnej legislatívy SR: čistenie nádrže, odpadové hospodárstvo, ohlasovacie povinnosti, hygiena, životné prostredie, metrológia
- kontrola dennej uzávierky, kontrola oblečenia manipulantov
- evidencia tržieb pomocou registračnej pokladne
- príjem tovaru, príjem PHM, preberanie materiálu, priebežné zásobovanie ČS
- pravidelná komunikácia s odberateľmi a dodávateľmi tovarov.

zamestnanecké zľavy (na palivá, 10 % na tovar zo shopu čerpacej stanice)
odmeny
stravné lístky v hodnote 4,00 €
rôzne sociálne benefity

Hľadáme zamestnanca na pozíciu Vedúca/ci čerpacej stanice na ČS v Topoľčanoch - Tovarníky na hlavný pracovný pomer . Upozorňujeme, že kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené kritériá. Vopred ďakujeme za Váš záujem a pochopenie. Svoj štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom posielajte na uvedenú mailovú adresu.
Výberové konanie sa uskutoční na čerpacej stanici PHM BENZINOL v Topoľčanoch - časť Tovarníky

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2018 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod/ služby (nie je podmienokou)

Ostatné znalosti

Pokladňa - expert
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- spoľahlivosť
- precíznosť
- schopnosť viesť kolektív zamestnancov a motivovať ich k lepšiemu výkonu
- verbálna zdatnosť
- ochota vzdelávať sa, orientácia na cieľ
- bezúhonnosť
- flexibilita
- zodpovedný prístup.

BENZINOL SLOVAKIA s. r. o. je stabilná a tradičná slovenská firma prevádzkujúca sieť čerpacích staníc BENZINOL na celom území Slovenska. Našimi hodnotami sú tradičné slovenské hodnoty ako pracovitosť, férovosť a rodina a preto chceme našim zákazníkom prinášať kvalitné palivá a služby tak, aby sa u nás cítili ako doma.
Prehľad o spoločnosti získate na web stránke: www.benzinol.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BENZINOL SLOVAKIA s.r.o.
Mliekárenská 17
821 09 Bratislava
ID: 2679059   Dátum zverejnenia: 18.1.2018