Farmaceut - Bratislava (ProCare) - polovičný úväzok

BENU SK, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou/ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné zodpovednosti
- vyrábanie individuálne pripravovaných liečiv v súlade zo zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem
- vydávanie liekov na lekársky predpis, voľno predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- spracovávanie lekárskych predpisov a zdravotných poukazov pomocou výpočtovej techniky
- poskytovanie poradenstva pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania, prirodzených a vedľajších účinkov liekov
- kontrolovanie stavu skladových zásob, objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- kontrolovanie kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie
- kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu
- koordinovanie práce farmaceutických laborantov
- zabezpečuje realizáciu marketingových aktivít v lekárňach a tieto koordinuje s nákupným oddelením
- pripravuje podklady na aktualizáciu web stránky spoločnosti
- spolupracuje s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti ako aj so zodpovednými magistrami v jednotlivých lekárňach
- plní ďalšie úlohy pridelené svojim nadriadeným

- práca v stabilnej rastúcej spoločnosti
- práca v mladom profesionálnom tíme
- odborný rast
- práca v príjemnej a priateľskej atmosfére

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmaceutické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sieť lekárni BENU je najväčšou lekárenskou sieťou v kontinentálnej Európe. Kladieme dôraz na vysoko kvalifikované služby od skúsených profesionálov.
BENU je etablovaná spoločnosť na Slovensku a v Európe a je súčasťou silnej medzinárodnej skupiny PHOENIX, ktorá je na európskom trhu jednou z najväčších spoločností v oblasti veľkodistribúcie liečiv.
Chceme, aby ste v našej skupine našli vždy modernú a vynikajúco zásobenú lekáreň, množstvo nápadov a inšpirácií ako urobiť pre svoje zdravie viac.
Ochotný, príjemný a kompetentný personál je vám u nás vždy k dispozícii.
Našou prioritou je spokojnosť našich pacientov, zákazníkov, zamestnancov, majiteľov spoločnosti a obchodných partnerov.
Sme príkladom čestného a zodpovedného konania vo všetkých oblastiach nášho podnikania.
Orientujeme sa na dlhodobé vzťahy a ciele, nie na „krátkodobé víťazstvá“.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1558412  Dátum zverejnenia: 28.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou