Farmaceutický asistent Praha

BENU Česká republika s.r.o.

Místo práce
Praha, Česká republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 800 - 2 200 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Miesto práce: Česká republika

Druh pracovného pomeru: Plný úväzok

Mzdové podmienky (brutto): 1800 EUR/ mesiac (priemerná mesačná mzda je 2200 EUR, vrátane variabilnej zložky a príspevku na bývanie)

Informácie o pracovnom mieste:

O čom je práca v BENU?

  • Expedujeme podľa svojho najlepšieho úsudku
  • Poskytujeme kvalitnú a odbornú starostlivosť
  • Súčasťou našej práce sú odborné projekty a Centrá prevencie
  • Vzdelávame sa a pracujeme na sebe
  • Pomáhame Vám kariérne rásť v skvelom kolektíve

Zamestnanecké výhody a benefity:

  • Elektronický stravný lístok
  • 5 týždňov dovolenky
  • Špeciálna zdravotná starostlivosť EUC Premium
  • Pracovné oblečenie a príspevok na obuv
  • Sodexo benefity 120 Eur/ rok
  • Príspevok na ČLK 120 Eur/ rok (vo forme Sodexo benefitov)
  • Príspevok na školenie 40 Eur/ rok
  • Benu lieková karta na zvýhodnené nákupy v lekárňach do výšky 200 Eur/ rok
  • Zvýhodnená Multisport karta a ďalšie nefinančné benefity
  • Príplatky za odpracované roky
  • Možnosť kariérneho rastu

Čo od Vás očakávame?

  • Ukončené stredoškolské vzdelanie v odbore Farmácia
  • Tímového ducha
  • Záujem o pacienta a jeho zdravie
  • Príjemné vystupovanie a spoľahlivosť

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4470127  Dátum zverejnenia: 21.11.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/měsíc