Centrálny lietajúci lekárnik

BENU Česká republika s.r.o.

Miesto práce
Praha, Česko
Mzdové podmienky (brutto)
2 900 - 3 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O čom je práca v BENU?

  • Oceníme Vašu flexibilitu
  • Máme jasný plán – mesiac dopredu je zostavený plán služieb
  • Expedujeme podľa svojho najlepšieho úsudku
  • Budujeme odbornosť

Zamestnanecké výhody a benefity:

  • Elektronický stravný lístok
  • 5 týždňov dovolenky
  • Špeciálna zdravotná starostlivosť EUC Premium
  • Pracovné oblečenie a príspevok na obuv
  • Sodexo benefity 120 Eur/ rok
  • Príspevok na ČLK 120 Eur/ rok (vo forme Sodexo benefitov)
  • Príspevok na školenie 40 Eur/ rok
  • Benu lieková karta na zvýhodnené nákupy v lekárňach do výšky 200 Eur/ rok
  • Zvýhodnená Multisport karta a ďalšie nefinančné benefity
  • Príplatky za odpracované roky
  • Možnosť kariérneho rastu

Čo od Vás očakávame?

  • Vysokoškolské vzdelanie v odbore Farmácia
  • Tímového ducha, každá lekáreň funguje ako jedinečná partia ľudí
  • Záujem o pacienta a jeho zdravie, ochotu poskytovať kvalitné odborné poradenstvo
  • Príjemné vystupovanie a spoľahlivosť

Kto sme?

  • Spoločnosť BENU Česká republika patrí do medzinárodnej skupiny Phoenix. Sme súčasťou spoločnosti, ktorá vznikla v Nemecku a aktuálne pôsobí v 27 krajinách sveta. V Českej republike je otvorených 315 BENU lekární. Našim spoločným cieľom je tento počet v budúcnosti zvýšiť na 500. Kladieme dôraz na odbornosť, tú rozvíjame aj prostredníctvom talentového programu, ktorého súčasťou môžete byť práve vy. Je pre nás dôležité, aby ste sa cítili komfortne, preto dbáme na dobrý kolektív, zázemie, spoľahlivosť a stabilitu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno