Údržbár - Elektrotechnik

Van Leeuwen Production Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Pusté Úľany, Galanta, okres Galanta
Termín nástupu
01.11.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1200 eur + 300 eur bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa členom nášho tímu a podieľajte sa s nami na výrobe špičkových súčiastok pre najznámejšie svetové značky automobilov a strojov. Cieľom vašej práce bude:

• diagnostika a údržba strojných zariadení, ako pásové a kotúčové píly, laserových páliacich zariadení, ohýbacích strojov a CNC strojov
• operatívne nastavovanie strojov podľa výrobných potrieb
• preventívna údržba
• pravidelná kontrola strojných zariadení
• oprava a zabezpečenie náhradných dielov

• Doprava zadarmo
• Priebežné odborné vzdelávanie
• Možnosť jazykového vzdelávania
• Možnosť kariérneho rastu

Ak chcete pracovať pre našu spoločnosť, prosím pošlite nám svoj životopis. Nie ste si istý, či je toto pre vás tá pravá práca, či spĺňate kritéria alebo máte iné otázky? Neváhajte nás kontaktovať, pomôžeme vám vybrať si z iných práve otvorených voľných pozícií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

• Prax v odbore 5 rokov ako elektrotechnik - slaboprúd
• Držiteľ oprávnenia podľa §23 alebo §24
• Vzťah ku technike a strojom
• Schopnosť tímovej spolupráce

Van Leeuwen je jednotkou na trhu s oceľovými rúrami a potrubiami na celom svete. Vytvorili sme globálnu sieť s takmer 100 pobočkami v 33 krajinách. Zameriavame sa na opracovanie a distribúciu oceľových rúr a profilov, z ktorých vyrábame komponenty do automobilového a strojárenského priemyslu. Hľadáme nových kolegov, ktorí sa s nami budú podieľať na rozvoji našich aktivít nielen na slovenskom trhu, ale aj v celom regióne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3223779  Dátum zverejnenia: 8.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 eur + 300 eur bonusy a príplatky