Operátor výroby

Van Leeuwen Production Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Pusté Úľany
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
650 EUR/mesiacbonusy a príplatky k základnej mzde

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa členom nášho o tímu a podieľajte sa na výrobe špičkových komponentov z oceľových rúr. Ponúkame Vám prácu na kotúčových pílach, laserových vypaľovacích zariadeniach, lisoch a ohýbačkách.
Podľa zaradenia budete:
- odoberať výrobky z píly alebo vkladať a odoberať výrobky z/ do lisu
- kontrolovať kvalitu vyrobených kusov
- priebežne merať a zapisovať hodnoty výrobkov
- sledovať stav stroja
- pracovné zmeny: 2x ranná (od 6 do 18:00 hod.), 2x nočná (18 - 6:00 hod.) 4 DNI VOĽNO

- FIREMNA DOPRAVA
- BONUSY: výkonnostný, dochádzkový, za odporúčanie
- ŠKOLENIA : VZV, žeriavnický a viazačsky preukaz a iné
- KARIÉRNY RAST: možnosť zaškolenia na rôzne strojné zariadenia

Ak chcete pracovať pre našu spoločnosť, prosím pošlite nám svoj životopis.
Nie ste si istý, či je toto pre vás tá pravá práca, či spĺňate kritéria alebo máte iné otázky? Neváhajte nás kontaktovať, pomôžeme vám vybrať si z iných práve otvorených voľných pozícií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- chuť učiť sa
- logické myslenie
- dobré matematické schopnosti
- kladný vzťah ku technike, strojom, autám
- zodpovedný prístup ku práci
- spôsobilosť pracovať na zmeny
- vodičský preukaz výhodou

Van Leeuwen je jednotkou na trhu s oceľovými rúrami a potrubiami na celom svete. Vytvorili sme globálnu sieť s takmer 100 pobočkami v 33 krajinách. Zameriavame sa na opracovanie a distribúciu oceľových rúr a profilov, z ktorých vyrábame komponenty do automobilového a strojárenského priemyslu. Hľadáme nových kolegov, ktorí sa s nami budú podieľať na rozvoji našich aktivít nielen na slovenskom trhu, ale aj v celom regióne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3223591  Dátum zverejnenia: 13.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac