Skladník

Van Leeuwen Production Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Pusté Úľany
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
650 eur + 132 eur bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem, skladovanie, komisionovanie material
- označovanie a výdaj materiálu
- manipulácia s materiálom v sklade v súlade s bezpečnostnými pravidlami
- riadna evidencia všetkých pohybov materiálu v sklade
- dodržiavanie zásad FIFO
- vstupná kontrola materiálu
- označenie nezrovnalostí v množstve/označení materiálu
- príjem reklamácií na sklad
- správne označenie materiálu
- udržiavanie poriadku vo zverených priestoroch v sklade

- stravné lístky (3,80 eur)
- výkonnostný bonus
- dochádzkový bonus
- možnosť získať VZV, žeriavnický a viazačsky preukaz
- kariérny rast

Ak chcete pracovať pre našu spoločnosť, prosím pošlite nám svoj životopis.
Nie ste si istý, či je toto pre vás tá pravá práca, či spĺňate kritéria alebo máte iné otázky? Neváhajte nás kontaktovať, pomôžeme vám vybrať si z iných práve otvorených voľných pozícií.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti z podobnej práce sú výhodou
- držiteľ VZV oprávnenia, viazačského a žeriavnického oprávanenia sú výhodou
- zodpovedný prístup ku práci
- spôsobilosť pracovať na zmeny

Van Leeuwen je jednotkou na trhu s oceľovými rúrami a potrubiami na celom svete. Vytvorili sme globálnu sieť s takmer 100 pobočkami v 33 krajinách. Zameriavame sa na opracovanie a distribúciu oceľových rúr a profilov, z ktorých vyrábame komponenty do automobilového a strojárenského priemyslu. Hľadáme nových kolegov, ktorí sa s nami budú podieľať na rozvoji našich aktivít nielen na slovenskom trhu, ale aj v celom regióne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3208372  Dátum zverejnenia: 20.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 eur + 132 eur bonusy a príplatky