Production Unit Manager Malacky

BENTELER Automotive SK s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná, Malacky
Termín nástupu
dohodou
2 200 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda + Ročný bonus (základná mzda bude dohadovaná podľa individuálnych skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegyňu/kolegu, na pozíciu PRODUCTION UNIT MANAGER:

Na tejto pozícii budete mať nasledovné zodpovednosti a kompetencie:

• Zodpovednosť za konkrétnu technológiu (napr. zváranie, laser) v rámci výrobnej jednotky
• Zabezpečenie výroby produktov načas, v požadovanej kvalite, spĺňajúce alebo prekračujúce všetky normy zákazníkov a interné požiadavky BENTELER AUTOMOTIVE
• Presadzovanie a dohľadávanie bezpečnostných postupov vrámci výrobnej organizácie s dôrazom na nebezpečné správanie alebo podmienky a zavádzanie potrebných nápravných opatrení
• Zabezpečenie dodržania alebo prekročenia plánovaného KPI
• Riadenie a podnecovanie neustáleho zlepšovania prostredníctvom implementácie princípov CIP a osvedčených postupov
• Identifikácia a riešenie problémov, ktoré ovplyvňujú výrobnú výkonnosť, kvalitu a pomer ceny, výkony a pre optimalizáciu pracovnej sily a účinnosti zariadení a ich využitie
• Zabezpečenie dodržiavania a vykonávania prediktívnych údržb a plánov preventívnej údržby, ktoré zvyšujú účinnosť a predlžujú životnosť investičných nákladov - strojov
• Používanie št andardných HR nástrojov, ako napríklad "poskytovanie pravidelnej spätnej väzby, dohadovanie úloh a cieľov s príslušnými zamestnancami
• Stanovenie a presadzovanie nápravných opatrení (systémových) za účelom zníženia nákladov (šrot, spotrebný materiál, údržba, náhradných dielov, personálnych nákladov a ďalších), zvýšenie bezpečnosti na projekte komplexne, zvýšenie produktivity
• Presadzovanie a kontrola dodržovania zásad BOZP, PO, OŽP, CIP, 5S
• Plánovanie údržby zariadení na zverenom projekte
• Hľadanie nových riešení v oblasti zlepšenia kvality produktov a využitia strojov či personálu
• Tvorba projektovej dokumentácie
• Preberanie strojov a zariadení a ich uvoľnenie do výroby
• Príprava technických zmien a ich evidencia v systéme SAP

• zázemie stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
• zmluva na dobu neurčitú
• pružná pracovná doba (základná pracovná doba medzi 9:00 a 14:00)
• možnosť ďalšieho vzdelávania a rozvoja
• možnosť získať finančnú odmenu za zlepšovacie návrhy
• sociálny program: vitamínový balíček a deň zdravia, športové aktivity, vianočný večierok, mikulášska besiedka pre deti zamestnancov, finančná odmena pri narodení dieťaťa a pri životnom jubileu, deň voľna navyše pri svadbe a narodení dieťaťa

Ak Vás ponuka zaujala, prosím pošlite nám Váš životopis. Ďakujeme všetkým kandidátom, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• VŠ vzdelanie technického smeru
• skúsenosť s vedením tímu z výrobnej spoločnosti
• výborné komunikačné zručnosti
• skúsenosti s prácou s PC
• zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť
• technické myslenie
• ochota ďalej sa vzdelávať

BENTELER Automotive SK pôsobí v Malackách od roku 2009 a zaoberá sa výrobou komponentov (bezpečnostné štrukturálne prvky) pre automobilový priemysel. V súčasnosti má spoločnosť 500 zamestnancov.
Spoločnosť BENTELER je globálna spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou, ktorá poskytuje služby zákazníkom v oblasti automobilovej techniky, energetického sektora a strojárstva.
V divíziách Automotive zamestnáva 19.000 zamestnancov v 70 závodoch vo viac ako 20 krajinách sveta, pričom vyrába komponenty a moduly v oblasti podvozkov, karosérie, motorizácie a výfukových systémov, ako aj riešenia pre elektrické vozidlá (technológie budúcnosti).

BENTELER. Rodina nadšených profesionálov. Od roku 1876.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Chamková
E-mail: poslať životopis
ID: 4331292  Dátum zverejnenia: 29.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac