Nástrojár

BENTELER Automotive SK s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 5471, 901 01 Malacky, okres Malacky
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zaistenie pripravenosti lisovacích nástrojov, foriem pre výrobu, opravy lisovacích nástrojov tvárniacich za tepla a dierovacích nástrojov - technológia lisovania plechov
  • analýza porúch a chýb lisovacích nástrojov z výlisku a návrh na ich odstránenie
  • zabezpečovanie a vykonávanie preventívnej údržby lisovacích nástrojov
  • administratívne spracovanie údržby v internom programe

• zmenové príplatky nad rámec Zákonníka práce
• preplácanie všetkých nadčasov v danom mesiaci (cez víkend a počas nočných zmien so zvýšeným príplatkom)
• stravovanie na pracovisku so zvýšeným príspevkom zamestnávateľa – obed máte iba za 0,90€
• zázemie stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
• zmluvu na dobu neurčitú ihneď pri nástupe
• možnosť ďalšieho vzdelávania a rozvoja (školiaci program pre nastavovačov, školenia zváračov, špecializované školenia pre údržbárov)
• koncoročná odmena za dobrý hospodársky výsledok
• možnosť získať finančnú odmenu za zlepšovacie návrhy
• sociálny program: vitamínový balíček a deň zdravia, športové aktivity, vianočný večierok, mikulášska besiedka pre deti zamestnancov, finančná odmena pri narodení dieťaťa a pri životnom jubileu, deň voľna navyše pri svadbe a narodení dieťaťa

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis. Ďakujeme všetkým kandidátom, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárstvo

Vodičský preukaz

B

  • skúsenosť s opravou nástrojov/foriem pre lisovanie plechov
  • zváračské oprávnenie na zváranie nástrojových ocelí - TIG
  • manuálna zručnosť
  • zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita
  • technické myslenie
  • ochota ďalej sa vzdelávať

BENTELER Automotive SK pôsobí v Malackách od roku 2009 a zaoberá sa výrobou komponentov (bezpečnostné štrukturálne prvky) pre automobilový priemysel. V súčasnosti má spoločnosť 500 zamestnancov.
Spoločnosť BENTELER je globálna spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou, ktorá poskytuje služby zákazníkom v oblasti automobilovej techniky, energetického sektora a strojárstva.
V divíziách Automotive zamestnáva 19.000 zamestnancov v 70 závodoch vo viac ako 20 krajinách sveta, pričom vyrába komponenty a moduly v oblasti podvozkov, karosérie, motorizácie a výfukových systémov, ako aj riešenia pre elektrické vozidlá (technológie budúcnosti).

BENTELER. Rodina nadšených profesionálov. Od roku 1876.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Andelová
E-mail: poslať životopis
ID: 2812654  Dátum zverejnenia: 15.11.2016