Materiálový plánovač

BENTELER Automotive Bratislava s.r.o.

BENTELER Automotive Bratislava s.r.o, Opletalova, Devínska Nová Ves, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
01.05.2024
1 785 EUR/mesiacmesačná mzda 1 785€ + mesačný bonus 10% + 13ty plat + príspevok na dopravu + gastrokarta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme BENTELER.
Máme AMBÍCIU.
Máme GURÁŽ.
Máme REŠPEKT.

Hľadáme do nášho tímu kolegu/kolegyňu na pozíciu Materiálový plánovač/ka.

TVOJA ROLA A ZODPOVEDNOSTI
Monitorovanie a kontrola skladových zásob, navrhovanie výšky skladových zásob, zodpovedanie za určené minimálne a maximálne množstvá.
Komunikácia so zákazníkmi.
Pravidelný reporting.
Vedenie evidencie všetkého obalového materiálu v SAPe.
Vybavovanie korešpondencie súvisiacej s dispozíciou, dodávkami a fakturáciou tovarov.

BENTELER welcomes applications from all individuals, regardless of racial or ethnic origin, skin colour, nationality, religion, philosophy, gender, age, disability, appearance or sexual identity. We are committed to treating all applicants fairly and avoiding discrimination.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vitajte v spoločnosti BENTELER Automotive Bratislava.
Sme novým zamestnávateľom v regióne s dlhoročnou tradíciou v automobilovom priemysle.
Prijímame do nášho tímu operátorov, vodičov vysokozdvižných vozíkov, elektrikárov a teamleadrov!
Spoločnosť bude v plnej prevádzke zamestnávať cca 100 zamestnancov.

BENTELER Automotive je vývojovým partnerom popredných svetových výrobcov automobilov. S 19 000 zamestnancami a približne 70 závodmi vo viac ako 20 krajinách vyvíjame riešenia šité na mieru pre našich zákazníkov. Naše produkty zahŕňajú komponenty a moduly v oblasti podvozkov, karosérie, motora a výfukových systémov, ako aj technológie budúcnosti, ako sú riešenia pre elektrické vozidlá.

Vo finančnom roku 2022 naša skupina dosiahla tržby 8,954 miliardy eur. Pod vedením strategického holdingu BENTELER International AG so sídlom v rakúskom Salzburgu je skupina organizovaná do divízií BENTELER Automotive a BENTELER Steel/Tube. Našich približne 23 000 zamestnancov v 87 lokalitách v 26 krajinách ponúka prvotriedne výrobné a distribučné kompetencie – všetci odhodlaní poskytovať prvotriedne služby všade tam, kde nás naši zákazníci potrebujú.

BENTELER. Rodina riadených profesionálov. Od roku 1876.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Chamková
E-mail: poslať životopis
ID: 4804147  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 785 EUR/mesiac