Doprava už aj zo Záhoria. Sme firma s rodinnou atmosférou a hľadáme Operátora.

BENTELER Automotive Bratislava s.r.o.

BENTELER Automotive Bratislava s.r.o, Opletalova, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
1 250 EUR/mesiac1.305€ (1.050€ + 105€ + 150€). základná mzda 1.050€ + mesačný bonus 105€ + dochádzkový bonus 150€ + príplatok za poobednú zmenu + 600€ po 6tich mesiacoch + 13ty plat + doprava zdarma (prípadne príspevok podľa počtu km) + gastrokarta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu spoločnosť so sídlom na OPLETALOVEJ v Devínskej Novej Vsi hľadáme kolegov do nášho tímu na pozíciu:

OPERÁTOR VÝROBY
v 3 zmennej prevádzke (8 hodinové zmeny).

Ak nemáš skúsenosti ale máš chuť a motiváciu učiť sa, kontaktuj nás.

Pošli nám svoj životopis.
Kontaktovať budeme všetkých uchádzačov.

Tešíme sa na VÁS!

• vernostná prémia po odpracovaní 6 mesiacov - 600 €
• dochádzkový bonus - 150€
• mesačný bonus za kvalitu a BOZP - 10% zo základnej mzdy
• príplatok za poobednú zmenu na hodinu 0.50 €
• 13ty plat vyplácaný v Novembri
• získaj svoju mzdu skôr ako kdekoľvek inde - záloha na mzdu je náš štandard
• stravovanie formou gastrolístkov - ty zaplatíš len 1 €
• teambuildingové aktivity - pravidelné aktivity v lete, zime
• príspevok na dochádzanie + doprava do zamestnania z niektorých smerov - rozbiehame smer Záhorie (autobus bude nastavený podľa záujmu nových kolegov)
• príspevok DDS
• ZMLUVA NA DOBU NEURČITÚ
• možnosť ďalšieho vzdelávania a rozvoja

Ak Vás ponuka zaujala, prosím pošlite nám Váš životopis. Ďakujeme všetkým kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Najzákladnejší predpoklad je CHUŤ UČIŤ SA.
Zodpovednosť.
Spoľahlivosť.
Samostatnosť.
Flexibilita.

Vitajte v spoločnosti BENTELER Automotive Bratislava.
Sme novým zamestnávateľom v regióne s dlhoročnou tradíciou v automobilovom priemysle.
Prijímame do nášho tímu operátorov, vodičov vysokozdvižných vozíkov, elektrikárov a teamleadrov!
Spoločnosť bude v plnej prevádzke zamestnávať cca 100 zamestnancov.

BENTELER Automotive je vývojovým partnerom popredných svetových výrobcov automobilov. S 19 000 zamestnancami a približne 70 závodmi vo viac ako 20 krajinách vyvíjame riešenia šité na mieru pre našich zákazníkov. Naše produkty zahŕňajú komponenty a moduly v oblasti podvozkov, karosérie, motora a výfukových systémov, ako aj technológie budúcnosti, ako sú riešenia pre elektrické vozidlá.

Vo finančnom roku 2022 naša skupina dosiahla tržby 8,954 miliardy eur. Pod vedením strategického holdingu BENTELER International AG so sídlom v rakúskom Salzburgu je skupina organizovaná do divízií BENTELER Automotive a BENTELER Steel/Tube. Našich približne 23 000 zamestnancov v 87 lokalitách v 26 krajinách ponúka prvotriedne výrobné a distribučné kompetencie – všetci odhodlaní poskytovať prvotriedne služby všade tam, kde nás naši zákazníci potrebujú.

BENTELER. Rodina riadených profesionálov. Od roku 1876.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Chamková
E-mail: poslať životopis
ID: 4787396  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac