Obchodný zástupca / Finančný agent

Benjamins investors group s.r.o.

Štúrova 27, 040 01 Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
500 - 4 000 EUR/mesiacVýplata je vypočítaná podľa predaja investičného produktu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme na trhu od roku 2016. Sme investičná firma pre konzervatívnych klientov zameraná na najvyššiu možnú istotu, garanciu a ručenie. Náš investičný produkt je založený nehnuteľnosťami.

Do nášho tímu Obchodných zástupcov hľadáme novú posilu .
Radi medzi nás privítame kolegu/kolegyňu, ktorý/á už má prax v predaji investícii. Nehľadáme ľudí na rýchle zbohatnutie, ani žiadne nereálne sľuby. Nie sme ani MLM firma . Poprosíme naozaj uchádzačov ktorí sú alebo boli aspoň na pozícii : maklér / finančný špecialista / portfólio manažér / Sales representative / obchodný zástupca v oblasti finančného poradenstva poprípade aj realitných maklér.

Uprednostníme uchádzačov ktorí sú aj aktuálne alebo boli maklérmi v inej spoločnosti v oblasti finančného poradenstva .

Náplňou práce je
Akvizícia nových klientov s predajom investičného produktu z čoho je vypočítaná provízia / výkonová odmena.

Prezentácia našich projektov a investičných nástrojov
Zakladanie a správa portfólia už existujúcim klientom
Práca s dosahovaním osobných aj firemných cieľov

Pracovná pozícia nie je viazaná na miesto ani na fixný pracovný čas ale na dosiahnutie plánu.

Možnosť využívania firemnej kancelárie
Firemný mobil
Pracovná doba záleží len od Vás
Preplácame kurzy
Knihy
Forbes predplatné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Investície

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

2

- zodpovedný prístup
- samostatnosť
- výborné komunikačné schopnosti
- vynikajúce predajné zručnosti
- prezentačné schopnosti
- prax vo finančnom poradenstve
- všeobecný rozhľad v investičnom svete
- flexibilita

Naša predajňa Nadis sa nachádza na Hlavnej ulici v Košiciach. Zaoberá sa predajom dámskej módy a bižutérie.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4346948  Dátum zverejnenia: 4.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac