Predavačka - asistent v klenotníctve

BENIX, s.r.o.

Miesto práce
Polus City Center, Bratislava
Termín nástupu
1.11.2021
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiacAko ďalší benefit ponúkame 13 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude príjemná obsluha pre zákazníkov nášho klenotníctva a asistovať zákazníkom pri výbere šperkov v klenotníctve v Poluse.

Aká bude Vaša pracovná náplň?

Medzi Vaše hlavné pracovné aktivity bude patriť komunikácia so zákazníkmi za účelom zistenia ich potrieb, smerovanie na doporučenia a následný predaj širokého portfólia našich šperkov v našej predajni v Poluse.

Čo očakávame?

- Predovšetkým orientáciu na potreby klientov
- Skúsenosti v podobnej pozícii, ideálne v podobnom segmente
- Ochotu poskytovať poradenstvo pri výbere vhodných produktov pre zákazníkov
- Pracovitosť
- Ochotu vytvárať dobré vzťahy so zákazníkmi

Okrem benefitov stabilnej spoločnosti s dlhou históriou, priateľským vedením a stabilným tímomm ktorý pre nás pracujú už 15 rokov ponúkame taktiež:

- Prístup k zvýhodneným cenám, ktoré potešia Vašu rodinu
- Stabilné vyplácanie mzdy včas na pravidelnej báze

V prípade, že Vás ponuka zaujala, tak nám pošlite životopis a v prípade, že splníte uvedené požiadavky, tak Vás radi pozveme na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod alebo podobná pracovná pozícia.

Počet rokov praxe

1

- Dobré komunikačné zručnosti
- Ochota pomôcť zákazníkovi

Exkluzívny predaj zlata, šperkov, hodiniek.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4185227  Dátum zverejnenia: 19.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac