Projektový Manažér/ka Nákupu - Sortimentný manažér

BeneVitae, s. r. o.

Miesto práce
Račianska, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 000 - 2 300 EUR/mesiac13 plat, osobné ohodnotenie, a iné podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Tvorenie obchodných riešení a obchodných projektov
- Navrhovanie a realizovanie rozvojových opatrení
- Príprava a realizácia cenovej politiky/cenové ponuky
- Analýza predajov, ziskovosti, obrátkovosti a sortimentu
- Monitoring a reagovanie na vývoj kozmetického tovaru na tuzemskom a medzinárodnom trhu
- Reprezentovanie spoločnosti s konateľom na rokovaniach s obchodnými partnermi a ďalšími subjektami.
- Uzatváranie obchodnej spolupráce s dodávateľmi
- Kontakt s dodávateľmi
- Marketing

mladý kolektív, možnosť rozvíjať sa, možnosť samostatne sa realizovať na základe pokynov a / aj samostatne, stretávanie sa s klientmi, komunikácia aj so zahraničnými klientmi, kariérny rast, občasná práca z domu, osobné ohodnotenia

ZODPOVEDNOSŤ, DYNAMICKOSŤ, INICIATÍVNOSŤ, skúsenosti v danom obore - prosím záujemcov, aby posielali životopisy iba v prípade SKÚSENOSTÍ na danej pozícii, práca v kolektíve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Drogistický tovar, krása a zdravie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Základy
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

flexibilita, precíznosť, komunikatívnosť, dochvíľnosť, spoľahlivosť, samostatnosť, ZODPOVEDNOSŤ, schopnosť dotiahnuť veci do úspešného konca, záujem o osobnostný rozvoj.

BENEVITAE JE SLOVENSKÁ DISTRIBUČNÁ SPOLOČNOSŤ ZAOBERAJÚCA SA IMPORT / EXPORT DROGISTICKÉHO TOVARU A RÔZNEJ KOZMETIKY. NA PRINCÍPOCH DETAILNOSTI, PERFEKCIONIZMU A FLEXIBILITY. NAŠIM CIEĽOM, KTORÝ DOTVÁRA ÚSPECH A DÔVERU U NAŠICH PARTNEROV JE PRINÁŠAŤ INOVÁCIE DISTRIBÚCIOU TOVARU ZA NAJLEPŠIE CENY A ZÁKAZNÍCKY SERVIS S PROFESIONALITOU, S DÔRAZOM NA POŽIADAVKY ZÁKAZNÍKOV A PARTNEROV.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3238785  Dátum zverejnenia: 25.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac