Junior Java Developer

BENESTRA, s. r. o.

Miesto práce
Einsteinova 24, Bratislava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

BENESTRA, celonárodný telekomunikačný operátor, hľadá nového kolegu na poziciu Junior Systems Developer

• Ako člen agilného SCRUM tímu rozvíja vo firme dobre adoptované systémy ako Salesforce.com CRM, Customer Portal (Liferay), integračná platforma a ďalšie
• Aktívne komunikuje s internými Product Ownermi a biznis analytikom
• Vyvíja v Java EE a APEX
• Implementuje menšie i veľké zmeny v platforme Salesforce.com (triggre, komponenty, rozšírenia, objekty, triedy)
• Buduje a prevádzkuje integráciu medzi jednotlivými systémami (ESB, SOAP, REST)
• Podieľa sa na príprave testovacích scenárov, dokumentácie a samotnom nasadení zmien do prevádzky, pracuje aj v produkčnom prostredí
• Eviduje svoje pracovné aktivity
• Upozorňuje na nedostatky v interných procesoch IT oddelenia a navrhuje riešenia

BENESTRA ponúka zaujímavú prácu s možnosťou veľa sa naučiť a v prípade záujmu časom postúpiť na dalšie pracovné pozície. Kladieme dôraz na dobrý pracovný výkon, tímovú spoluprácu a priateľské pracovné vzťahy.

• Prístup k moderným technológiám a reálnemu fungovaniu podľa ITIL a agilných metód vývoja
• Príležitosť profesne rásť v prostredí bez stereotypov
• Možnosť viesť vlastné výskumné a implementačné projekty
• Priateľská atmosféra v spoločnosti bez korporátnych neduhov
• 5 dní extra dovolenky a množstvo iných benefitov zacielených na spokojného zamestnanca

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

MySQL - pokročilý
Oracle Database - pokročilý
Java - pokročilý

Počet rokov praxe

2

• komunikatívnosť, ochota učiť sa nové veci, tímovosť, dôslednosť
• schopnosť samostatne pracovať na zverených úlohách
• účinný time management
• silné analytické myslenie

Spoločnosť BENESTRA je celonárodný telekomunikačný operátor, ktorý poskytuje v garantovanej kvalite komplexné portfólio hlasových, dátových, internetových a hostingových služieb. Spoločnosť prišla na slovenský trh v roku 1999. Od roku 2006, po zlúčení piatich firiem na alternatívnom telekomunikačnom trhu, pôsobila pod hlavičkou GTS Nextra.
Od roku 2010 sa vďaka ďalšej akvizícii rozrástla o Dial Telecom a upevnila si postavenie jedného z najvýznamnejších telekomunikačných operátorov. Do 31. mája 2014 bola spoločnosť súčasťou zoskupenia GTS Central Europe.

Od 1. decembra 2014 pôsobí pod menom BENESTRA.

Spoločnosť BENESTRA disponuje rozsiahlou infraštruktúrou a ponúka najlepšiu a najstabilnejšiu národnú a medzinárodnú konektivitu.

Vďaka priamemu prístupu ku koncovým používateľom formou káblového a bezdrôtového pripojenia alebo prostredníctvom technológie LLU, poskytuje svojim zákazníkom skutočnú možnosť slobodného výberu operátora.

Prekračujeme hranice telekomunikačného sveta a ponúkame našim zákazníkom aj produkty a služby v oblasti IT. Riešime špecifické potreby našich zákazníkov individuálnym prístupom a poskytujeme zákazníkom komplexné riešenia, vrátane zabezpečenia ich systémov.

Našim poslaním je uspokojovanie všetkých telekomunikačných potrieb našich zákazníkov, priebežná inovácia komplexnej ponuky služieb a neustály tlak na rozvoj telekomunikačného trhu na Slovensku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Einsteinova 24
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Patrícia Walsheová
E-mail: poslať životopis
ID: 3227373   Dátum zverejnenia: 14.11.2017