Kozmetička

Benestar s.r.o.

Miesto práce
Oxyland, Žriedlová, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
600 - 800 EUR/mesiacmzda je orientačná, podľa typu dohodnutého pracovného úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Salón krásy a zdravia Oxyland - výnimočné miesto pre regeneráciu, relax, krásu a zdravie hľadá do tímu šikovnú a príjemnú Kozmetičku so zmyslom pre detail
a s láskou k svojmu remeslu

- štandardné kozmetické úkony, čistenie, masáž, depilácia
- práca s prístrojmi - zaškolíme
- klasická manikúra - zaškolíme
- extra výhodou pre uchádzačku je ovládanie
príbuzných služieb ako napr. nechtová gélová modeláž, pedikúra, a pod.
- profesionálny prístup a komunikácia s
klientom, poradenstvo
- predaj produktov a služieb
- práca na recepcii
- práca s pokladňou (zaškolíme)

- práca v príjemnom prostredí
- osobné hodnotenie, motivačné odmeňovanie,
bonusy
- rôzne benefity aj vo forme služieb a iné

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám životopis na mail.adresu: [email protected]
Bližšie informácie ohľadom pracovnej doby, podmienok a mzde Vám budú poskytnuté na osobnom pohovore. Ponúkané zamestnanie je vhodné len pre uchádzačov so vzdelaním v obore, prípadne s rekvalifikačným kurzom a praxou. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kozmetička

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

1

- príjemný vzhľad a vystupovanie
- zodpovednosť, spoľahlivosť a lojálnosť
- zmysel pre detail (precíznu prácu) a čistotu
- láska k remeslu a pozitívny vzťah k práci s ľuďmi

Zabehnutý salón krásy a zdravia Oxyland sa nachádza na dostupnom mieste v centre mesta. Poskytuje kozmetické, skrášľovacie a omladzujúce procedúry pleti a tela, regeneračný program MIND SPA=WELLNESS MYSLE s oxygenoterapiou, profesionálnu depiláciu, prístrojové ošetrenia IPL, Oxyjet, PlasmaJett, manikúru - nechtový dizajn, pedikúru a iné. Viac informácií získate na našej web stránke: www.oxyland.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3734753  Dátum zverejnenia: 8.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 800 EUR/mesiacmzda je orientačná, podľa typu dohodnutého pracovného úväzku