Špecialista zákazníckej podpory e-shopu s maďarčinou

Beneo, s.r.o.

Miesto práce
Galanta, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš tím zákazníckej podpory a hľadáme možno práve teba!

Koho hľadáme?
- Je tvojou silnou stránkou komunikácia?
- Máš perfektnú znalosť slovenčiny a maďarčiny slovom aj písmom?
- Si spokojný keď môžeš pomôcť a slovíčko “ďakujem” ti spríjemní deň?
- Ovládaš prácu na počítači a v Exceli sa tiež vyznáš?
- Rád pridávaš nové príspevky na sociálne siete ako Facebook, Instagram a YouTube?

Ak si na tieto otázky odpovedal "Áno", tak pravdepodobne hľadáme teba a neváhaj nám poslať svoj životopis.

Tvoja budúca náplň práce:
- Denná telefonická a mailová komunikácia s našimi zákazníkmi a predajcami zo Slovenska a Maďarska
- Komunikácia so zákazníkmi z SK, CZ, HU cez Facebook Messenger a WhatsApp
- Vytváranie zaujímavých postov na Facebook a Instagram
- Riešenie požiadaviek a poradenstvo pre zákazníkov

- Zmluva na dobu neurčitú
- Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti
- Skvelé zamestnanecké zľavy na predávaný sortiment
- Mladý, priateľský tím s dobrou náladou
- Po zaučení možnosť čiastočnej práce z domu - homeoffice

We are a small, but high enthusiast team. If you would like to play an important role in growing of our company Europewide, we want you!

If you want to do your best and to be proud of your own results, we want you!

Send us what makes you the best candidate! (Ideally your CV)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Perfektná slovenská a maďarská gramatika sú nevyhnutnosť
- Znalosť akéhokoľvek iného cudzieho jazyka krajín EU je veľkou výhodou
- Aktívny prístup k riešeniu problémov
- Komunikačné zručnosti
- Dôslednosť a systematický prístup k práci

Beneo, s.r.o. bola prvá spoločnosť, ktorá uviedla v roku 2010 na slovenský trh elektrické autíčka pre deti ako priamy importér.
Po počiatočných úspechoch naša spoločnosť rozšírila svoju pôsobnosť do Českej republiky a do Maďarska. Od roku 2013 úspešne pôsobí aj na trhoch západnej Európy, najmä vo Francúzsku, Nemecku, Španielsku a Taliansku ako maloobchodný a veľkoobchodný predajca.
Medzi našimi veľkoobchodnými zákazníkmi sú popredné spoločnosti zo strednej a západnej Európy, ako aj viaceré menšie špecializované predajne s hračkárskym a športovým sortimentom.
ID: 4538472  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac