Logo Benefit Systems Slovakia s.r.o.

Tímlíder/ka oddelenia starostlivosť o klientov (customer care tím + obchodný tím)

Benefit Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacfixná mzda 2 000 eur/mes + 4 800 eur ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

To sa len tak nevidí, MultiSport sa rozrastá a má voľnú pracovnú pozíciu Teamleader/ka oddelenia Customer Care!

Pre koho je pozícia šitá na mieru?

Hľadáme samostatného, zapáleného lídra/erku, ktorý/á chce pomáhať našim kolegom poskytovať ten najlepší klientsky servis a dosahovať svoje obchodné ciele.

Náš/a nový/á kolega/yňa bude mať pod palcom 2 oddelenia:

Podpora klientom/Customer Care: 1 koordinátorka tímu + 5 špecialistov

Starostlivosť o existujúcich klientov (malé a stredné spoločnosti-obchodné oddelenie): 4 špecialisti

Čítaj ďalej ak:

  • ak si skúsený/á v oblasti predaja a komunikácie s klientom, už ťa nič v tejto oblasti nezaskočí,
  • už si viedol/a svoj tím a chceš sa ďalej rozvíjať ako líder/ka,
  • si rodený/á vodca/kyňa, baví ťa motivovať a rozvíjať ľudí,
  • nebojíš sa prevziať iniciatívu a zodpovednosť za výsledky svojho tímu,
  • máš skúsenosti s vedením porád, nastavovaním a vyhodnocovaním KPI´s svojich kolegov,
  • baví ťa zdravý životný štýl a rozumieš tomu prečo je pohyb dôležitý.

Čo bude Tvojou úlohou?

  • starostlivosť o malé portfólio klientov s cieľom navýšiť obchodný obrat a získať spätnú väzbu na program MultiSport - aby si bol/a skúsenou oporou pre kolegov,
  • vedenie 2 tímov a jeho jednotlivých členov:
  • zodpovednosť za výsledky tímu (jednotlivcov),
  • zodpovednosť za rozvoj jednotlivých členov tímu,
  • adaptácia nových členov tímu,
  • zúčastňovanie sa obchodných stretnutí s členmi tímu – tieňovanie, spätná väzba.
  • vedenie tímových porád a pravidelných 121 stretnutí,
  • spracúvanie dochádzky a provízii,
  • vypracovávanie reportov pre nadriadeného,
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami v spoločnosti, participácia s marketingom ohľadom predajných kampaní,
  • zlepšovanie procesov v rámci oddelení/spoločnosti.

Na čo sa môžeš u nás tešiť?

  • možnosť organizovať si svoj pracovný čas (flexibilná pracovná doba, home office),
  • dovolenka navyše za odpracované roky,
  • legendárne firemné eventy (raňajky, športové eventy na horách, vianočný večierok, grilovačky),
  • karta MultiSport pre teba a sprievodné karty pre tvojich blízkych,
  • vzdelávanie (externé a interné školenia, výučba cudzích jazykov),
  • občerstvenie v práci,
  • program odporúčania kandidátov na otvorené pozície,
  • kolegovia, ktorí sa vzájomne podporujú,
  • priestor pre realizáciu vlastných nápadov.

V prípade ak vás pozícia zaujala, pošlite nám prehľad vašich pracovných skúsenosti a nezabudnite nám napísať, prečo ste si vybrali práve MultiSport pre oslovenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

5

Čo by mal náš nový kolega mať/vedieť?

  • skúsenosti z oblasti obchodu minimálne 3 roky (starostlivosť o klientov s cieľom navýšiť obchodný obrat),
  • skúsenosti s vedením tímu minimálne 1 rok,
  • silné komunikačné a prezentačné zručnosti,
  • orientácia na výsledky – schopnosť zapáliť kolegov, aby dosahovali svoje stanovené ciele,
  • schopnosť komunikovať s rôznymi typmi osobností, mať čuch na ľudí a hľadať spôsoby ako s nimi pracovať, motivovať ich,
  • flexibilita – schopnosť zvládať/navrhovať zmeny – pomôcť tímu tieto zmeny prekonať,
  • trpezlivosť – či už pri práci s tímom alebo pri zaúčaní nových kolegov,
  • procesné myslenie a vzťah pre prácu s číslami (nastavovanie procesov, reporting, výpočet provízii),
  • pozitívny prístup – vidieť pohár skôr poloplný ako poloprázdny ,
  • zapálenie pre šport a zdravý životný štýl.

Spoločnosť Benefit Systems Slovakia s.r.o. je dcérska spoločnosť Benefit Systems SA, ktorá v roku 2001 odštartovala svoje pôsobenie v Poľsku. V súčasnosti pôsobíme v 6 krajinách Európy a náš produkt využíva viac ako 1milión spokojných zamestnancov firiem. Na trhu benefitov poskytujeme zamestnávateľom ten najzdravší benefit pre ich zamestnancov. Program MultiSport ponúka svojim užívateľom možnosť športovať a relaxovať v 900 športoviskách po celom Slovensku. Veríme, že s našou kartou MultiSport budú zamestnanci našich klientov zdravší, šťastnejší a výkonnejší. Sme dynamická spoločnosť, ktorá stále rastie a rozširuje svoj tím o nových, rovnako zapálených kolegov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Tarči
E-mail: poslať životopis
ID: 4809054  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac