Customer Care Specialist pre MultiSport

Benefit Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiac+ ročný bonus vo výške 15% ročnej hrubej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď s nami pomáhať ľuďom cítiť sa lepšie! Otvárame novú pozíciu, na ktorej sa nudiť určite nebudeš. K tomu ťa čaká veselá partička kolegov a MultiSport karta, s ktorou môžeš športovať každý deň.

Čo bude tvoja úloha?

- spracovávanie prijatých objednávok od klientov (tlač, balenie a odosielanie kariet MultiSport),
- evidencia a digitalizácia klientských zmlúv v spolupráci s obchodným oddelením,
- komunikácia s existujúcimi klientmi s cieľom získať spätnú väzbu na kvalitu programu MultiSport,
- budovanie dlhodobých vzťahov s existujúcimi klientmi a riešenie ich požiadaviek,
- vedenie administratívy spojenej s predajným procesom a vedenie CRM (zodpovednosť za kompletnosť údajov v CRM),
- zodpovednosť za prípravu a riadne vyplnenie klientskych zmlúv, dodatkov podľa podkladov právneho oddelenia a zabezpečenie ich podpisov,
- aktívna spolupráca s ostatnými tímami v MultiSport,
- administratívna podpora kancelárie (objednávanie tovaru, starostlivosť o vozový park, komunikácia s prenajímateľom).

Na čo sa môžeš u nás tešiť?
• Otvorenú komunikáciu a fajn kolegov, ktorí sa vzájomne podporujú.
• Kartu MultiSport pre teba a tvojich blízkych, s ktorou môžeš športovať každý deň.
• Flexibilný pracovný čas.
• Možnosť pracovať z domu (4 dni v mesiaci).
• Platené voľno ak sa necítiš vo svojej koži (1 deň za kvartál).
• Externé školenia, ktoré podporia tvoj profesijný i osobný rozvoj.
• Športové teambuildingy a eventy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Čo budeš potrebovať?
• Nadšenie pre komunikáciu s ľuďmi a trpezlivosť.
• Ochotu telefonovať a promptne riešiť požiadavky.
• Zmysel pre detail a dôslednosť.
• Schopnosť zorganizovať si svoj čas.

Spoločnosť Benefit Systems Slovakia s.r.o. je dcérska spoločnosť Benefit Systems SA, ktorá v roku 2001 odštartovala svoje pôsobenie v Poľsku. V súčasnosti pôsobíme v 6 krajinách Európy a náš produkt využíva viac ako 1milión spokojných zamestnancov firiem. Na trhu benefitov poskytujeme zamestnávateľom ten najzdravší benefit pre ich zamestnancov. Program MultiSport ponúka svojim užívateľom možnosť športovať a relaxovať v 900 športoviskách po celom Slovensku. Veríme, že s našou kartou MultiSport budú zamestnanci našich klientov zdravší, šťastnejší a výkonnejší. Sme dynamická spoločnosť, ktorá stále rastie a rozširuje svoj tím o nových, rovnako zapálených kolegov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4515940  Dátum zverejnenia: 7.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac