Key Account manager pre MultiSport

Benefit Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
2 000 - 2 500 EUR/mesiacMzda zahŕňa fixnú zložku (od 1 500 eur) + kvartálne provízie z predaja + ročný bonus (4 500 eur)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Teší nás a sme hrdí, že našim klientom prinášame ten najzdravší benefit pre ich zamestnancov. Našim cieľom je rozhýbať ľudí a pomáhať im, aby sa cítili lepšie. Hľadáme do tímu kolegu/yňu, ktorý/á sa bude starať o našich klientov.

Čo bude tvojou náplňou práce?
• Komunikácia a starostlivosť o existujúcich klientov s cieľom navýšiť obchodný obrat a získať spätnú väzbu na kvalitu programu MultiSport.
• Reagovať na potreby klientov a riešiť ich požiadavky.
• Pripravovať a realizovať ponuky, cenové kalkulácie, prezentácie a ďalšie informačno-propagačné aktivity podporujúce predaj.
• Budovať dlhodobé vzťahy s existujúcimi klientmi.
• Zúčastňovať sa na networkingových akciách, eventoch a konferenciách.
• Zodpovednosť za administratívu v rámci svojej agendy a reporting nadriadenému.
• Proaktívne navrhovať zmeny na zlepšovanie procesov a tímovej kooperácie.
• Aktívna účasť na zverených tímových projektoch.
• Aktívne spolupracovať s ostatnými oddeleniami v MultiSport.

Na čo sa môžeš u nás tešiť?
- Možnosť organizovať si svoj pracovný čas (flexibilná pracovná doba, home office).
- Dovolenka navyše za odpracované roky.
- Legendárne firemné eventy (raňajky, športové eventy na horách, vianočný večierok, grilovačky).
- Karta MultiSport pre teba a sprievodné karty pre tvojich blízkych.
- Vzdelávanie (externé a interné školenia, výučba cudzích jazykov).
- Občerstvenie v práci.
- Program odporúčania kandidátov na otvorené pozície.
- Kolegovia, ktorí sa vzájomne podporujú.
- Priestor pre realizáciu vlastných nápadov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zástupca, Key Account Manager

Počet rokov praxe

3

Čo by si mal/a vedieť:
• Skúsenosti z oblasti obchodu (2 roky).
• Silné komunikačné, vyjednávacie a organizačné schopnosti.
• Ochotu cestovať (aktívny šofér).
• Samostatnosť a proaktívny prístup.
• Orientácia na výsledok a kvalitu.
• Záujem o šport a aktívny život.
• Chuť na sebe pracovať.
• Lojalitu voči zamestnávateľovi a kolegom.

Spoločnosť Benefit Systems Slovakia s.r.o. je dcérska spoločnosť Benefit Systems SA, ktorá v roku 2001 odštartovala svoje pôsobenie v Poľsku. V súčasnosti pôsobíme v 6 krajinách Európy a náš produkt využíva viac ako 1milión spokojných zamestnancov firiem. Na trhu benefitov poskytujeme zamestnávateľom ten najzdravší benefit pre ich zamestnancov. Program MultiSport ponúka svojim užívateľom možnosť športovať a relaxovať v 900 športoviskách po celom Slovensku. Veríme, že s našou kartou MultiSport budú zamestnanci našich klientov zdravší, šťastnejší a výkonnejší. Sme dynamická spoločnosť, ktorá stále rastie a rozširuje svoj tím o nových, rovnako zapálených kolegov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4370408  Dátum zverejnenia: 26.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac