Logo Benefit Systems Slovakia s.r.o.

Akvizičný obchodník/obchodníčka pre MultiSport

Benefit Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
1 700 - 3 000 EUR/mesiacPlat sa skladá z fixnej časti od 1 400 eur + zaujímavé motivačné provízie za predané karty (provízie sú bez obmedzenia vrchnej hranice, vyplácajú sa mesačne) + bonus 4 500 eur ročne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Teší nás a sme hrdí, že našim klientom prinášame ten najzdravší benefit pre ich zamestnancov. Našim cieľom je rozhýbať ľudí a pomáhať im, aby sa cítili lepšie.

Rozširujeme náš akvizičný tím o nového obchodníka/čku. Hľadáme kolegu/yňu, ktorý/á je rovnako zapálený/á pre šport ako my, rád/a príma nové výzvy a len tak ľahko sa nevzdáva.

Čítaj ďalej ak:
• sa nebojíš zdvihnúť telefón a aktívne osloviť klienta,
• si komunikačný guru a nenecháš sa len tak zaskočiť,
• máš skúsenosti/zaujímaš sa o oblasť obchodu,
• motivujú ťa výsledky a máš poriadny ťah na bránku,
• rád sa spoznávaš/rozprávaš s ľuďmi a ide ti to ako po masle,
• máš rád dynamickú prácu a vieš si zorganizovať čas,
• baví ťa zdravý životný štýl a rozumieš tomu prečo by sa ľudia mali hýbať.

Nehľadáme len zamestnanca/kyňu, hľadáme kolegu/yňu, ktorý/á zapadne do našej partičky športových nadšencov. Nazri do našej kuchyne MultiSport a zisti, či si náš/a!

Čo robí náš Sales Consultant?
• Vyhľadáva a oslovuje nových klientov (B2B). Má možnosť pracovať a stretávať sa so širokou paletou spoločností - rôznej veľkosti (od malých klientov až po veľké korporátne spoločnosti) a zamerania.
• Stretáva sa so zástupcami spoločnosti a pomáha im prinášať do ich firemnej kultúry ten najzdravší benefit.
• Vytvára ponuky, cenové kalkulácie, prezentácie, zmluvy a informačné/propagačné aktivity podporujúce predaj.
• Baví ho komunikovať s klientmi.
• Rád cestuje v rámci Slovenska.
• Aktívne spolupracuje s ostatnými oddeleniami v rámci firmy.

Na čo sa môžeš u nás tešiť?
• Možnosť organizovať si svoj pracovný čas (flexibilná pracovná doba, home office).
• Legendárne firemné eventy (raňajky, športové eventy na horách, vianočný večierok, grilovačky).
• Karta MultiSport pre teba a sprievodné karty pre tvojich blízkych.
• Vzdelávanie (externé a interné školenia, výučba cudzích jazykov).
• Občerstvenie v práci.
• Program odporúčania kandidátov na otvorené pozície.
• Kolegovia, ktorí sa vzájomne podporujú.
• Priestor pre realizáciu vlastných nápadov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo má náš obchodník?
• Chuť učiť sa - predaj služieb v B2B oblasti.
• Nadšenie pre šport.
• Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti, profesionálne vystupovanie(budeš sa stretávať so zástupcami malých aj veľkých spoločností).
• Energický prístup (drive) a vytrvalosť.
•Ťah na bránku.
• Schopnosť zorganizovať si svoj čas.
• Má rád kontakt s ľuďmi a nevadí mu cestovanie.

Spoločnosť Benefit Systems Slovakia s.r.o. je dcérska spoločnosť Benefit Systems SA, ktorá v roku 2001 odštartovala svoje pôsobenie v Poľsku. V súčasnosti pôsobíme v 6 krajinách Európy a náš produkt využíva viac ako 1milión spokojných zamestnancov firiem. Na trhu benefitov poskytujeme zamestnávateľom ten najzdravší benefit pre ich zamestnancov. Program MultiSport ponúka svojim užívateľom možnosť športovať a relaxovať v 900 športoviskách po celom Slovensku. Veríme, že s našou kartou MultiSport budú zamestnanci našich klientov zdravší, šťastnejší a výkonnejší. Sme dynamická spoločnosť, ktorá stále rastie a rozširuje svoj tím o nových, rovnako zapálených kolegov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Boris Kostič
E-mail: poslať životopis
ID: 4176782  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac