Staň sa špecialistom dodávateľských faktúr v MultiSport

Benefit Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.3.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac+ polročný a ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu, ktorého baví fakturovanie a je rovnako zapálený pre šport ako my!

Čo bude tvojou úlohou?
- Kontrola správnosti faktúr od dodávateľov a zosúladenie týchto faktúr s operačným
systémom.
- Spracovanie dodávateľských pripomienok (stav faktúry, deň splatnosti, možné
nezrovnalosti atď.).
- Zadávanie došlých faktúr do účtovného programu Pohoda.
- Príprava podkladov týkajúcich sa hromadných platieb partnerom a dodávateľom tretích
strán.
- Spolupráca pri mesačných a ročných závierkach.
- Administratívna činnosť.
- Interná a externá komunikácia.

Na čo sa môžeš u nás tešiť?
• Mobilný telefón a notebook.
• Možnosť spolupracovať na kľúčových projektoch.
• Priestor pre realizáciu vlastných nápadov.
• Externé školenia, ktoré podporia tvoj profesijný i osobný rozvoj.
• Možnosť naštartovať svoju kariéru v oblasti obchodu.
• Kurzy angličtiny.
• Športové teambuildingy.
• Otvorenú komunikáciu a veľa srandy.
• Fajn kolegov, ktorí sa vzájomne podporujú.
• Kartu MultiSport, s ktorou môžeš športovať každý deň.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2020 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomického charakteru

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
POHODA (účtovníctvo - základy

Počet rokov praxe

2

Čo by si mal ovládať?
- Fakturáciu na pokročilej úrovni.
- Základy účtovníctva.
- Základy práce v programe Pohoda.
- Odolný voči stresu.
- Dobré vyjednávacie a komunikačné zručnosti.
- Zmysel pre zodpovednosť a precíznosť.

Spoločnosť Benefit Systems Slovakia s.r.o. je dcérska spoločnosť Benefit Systems SA, ktorá v roku 2001 odštartovala svoje pôsobenie v Poľsku. Od roku 2015 ponúka naša spoločnosť unikátny program MultiSport, zameraný na oblasť športu a relaxácie tiež klientom na Slovensku a to u viac ako 785+ zmluvných partneroch. Benefit Systems Slovakia s.r.o. je dynamicky rastúca spoločnosť a s ňou môžeš rásť aj Ty.

Pokiaľ sme Ťa zaujali, pošli nám tvoj životopis a motivačný list.
Tešíme sa na Teba!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Ružová dolina 6
821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Flachbartová
E-mail: poslať životopis
ID: 3867895  Dátum zverejnenia: 11.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac