Staň sa špecialistom dodávateľských faktúr v MultiSport

Benefit Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiac- finálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu, ktorého baví fakturovanie a je rovnako zapálený pre šport ako my!

Čo bude tvojou úlohou?
- Kontrola správnosti faktúr od dodávateľov a zosúladenie týchto faktúr s operačným
systémom.
- Spracovanie dodávateľských pripomienok (stav faktúry, deň splatnosti, možné
nezrovnalosti atď.).
- Zadávanie došlých faktúr do účtovného programu Pohoda.
- Kontrola zneužívania kariet MultiSport v internom systéme a ich evidencia.
- Kooperácia s ostatnými oddeleniami pri riešení problémov alebo nezrovnalostí
týkajúcich sa faktúr.
- Zabezpečovanie externej komunikácie a podpory dodávateľov v súvislosti s vystavenými
dokladmi.
- Spolupráca pri mesačných a ročných uzávierkach.
- Príprava bankových prevodných príkazov a podkladov pre úhrady.
- Administratívna činnosť.

Na čo sa môžeš u nás tešiť?

• Kartu MultiSport pre teba a tvojich blízkych.
• Mobilný telefón a notebook.
• Možnosť spolupracovať na kľúčových projektoch.
• Priestor pre realizáciu vlastných nápadov.
• Športové teambuildingy.
• Otvorenú komunikáciu a veľa srandy.
• Fajn kolegov, ktorí sa vzájomne podporujú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomického charakteru

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy

Počet rokov praxe

2

Čo by si mal ovládať?
- Fakturáciu na pokročilej úrovni.
- Základy účtovníctva.
- Základy práce v programe Pohoda.
- Odolný voči stresu.
- Dobré vyjednávacie a komunikačné zručnosti.
- Zmysel pre zodpovednosť a precíznosť.

Spoločnosť Benefit Systems Slovakia s.r.o. je dcérska spoločnosť Benefit Systems SA, ktorá v roku 2001 odštartovala svoje pôsobenie v Poľsku. V súčasnosti pôsobíme v 6 krajinách Európy a náš produkt využíva viac ako 1milión spokojných zamestnancov firiem. Na trhu benefitov poskytujeme zamestnávateľom ten najzdravší benefit pre ich zamestnancov. Program MultiSport ponúka svojim užívateľom možnosť športovať a relaxovať v 900 športoviskách po celom Slovensku. Veríme, že s našou kartou MultiSport budú zamestnanci našich klientov zdravší, šťastnejší a výkonnejší. Sme dynamická spoločnosť, ktorá stále rastie a rozširuje svoj tím o nových, rovnako zapálených kolegov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3867895  Dátum zverejnenia: 5.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac