MultiSport hľadá brigádnikov na eventové oddelenie!

Benefit Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
5 eur/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Počul si už o programe MultiSport? Športuje ti to a hľadáš si brigádu nie len na leto ale aj popri škole? Tak poď k nám! Ponúkame pestrú náplň práce, od administratívy až po samotnú realizáciu eventov. Hľadáme mladých, komunikatívnych a športuchtivých kolegov, ktorí sa stanu podporou pre našich event koordinátorov, budú hrdo reprezentovať MultiSport na eventoch a komunikovať s koncovými užívateľmi. Práca si vyžaduje cestovanie.

Komplexne ťa zaškolíme nie len v oblasti eventu ale aj čo to z oblasti sales.
Na eventoch stretneš rôznych odborníkov z oblasti športu a zdravého životného štýlu, budeš sa zúčastňovať rôznych prednášok a konferencií.
Máš možnosť získať skúsenosti do CV-čka a rozbehnúť tak svoju kariéru.
Flexibilný pracovný čas - podľa dohody.
Milí, usmiati kolektív.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Náš budúci kolega zorganizuje aj mŕtveho, preto očakávame výborné komunikačné a organizačné zručnosti. Chuť na sebe pracovať a rozvíjať sa. Základom je športový duch a nadšenie pre prácu s ľuďmi. Ideálna brigáda pre študentov FTVŠ, medikov, ale samozrejme dvere majú otvorené aj iní nadšenci. Tak čo, ideš s nami do toho?

Spoločnosť Benefit Systems Slovakia s.r.o. je dcérska spoločnosť Benefit Systems SA, ktorá v roku 2001 odštartovala svoje pôsobenie v Poľsku. V súčasnosti pôsobíme v 6 krajinách Európy a náš produkt využíva viac ako 1milión spokojných zamestnancov firiem. Na trhu benefitov poskytujeme zamestnávateľom ten najzdravší benefit pre ich zamestnancov. Program MultiSport ponúka svojim užívateľom možnosť športovať a relaxovať v 900 športoviskách po celom Slovensku. Veríme, že s našou kartou MultiSport budú zamestnanci našich klientov zdravší, šťastnejší a výkonnejší. Sme dynamická spoločnosť, ktorá stále rastie a rozširuje svoj tím o nových, rovnako zapálených kolegov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3738707  Dátum zverejnenia: 13.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 eur/hod