Sales Consultant

Benefit Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Ružová dolina 6, 821 08 Bratislava
Termín nástupu
01.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200 + kvartálne bonusy + odmeny za predané karty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ZVAŽUJETE PRÁCU AKO OBCHODNÍK PRE BENEFIT SYSTEMS SLOVAKIA? ODPOVEDZTE SI NA TIETO OTÁZKY:

Je Vám blízka oblasť športu a zdravého životného štýlu?
Naozaj Vás baví aktívne obchodovať (od vyhľadania kontaktu, cez zavolanie a dohodnutie schôdzky vo veľkej firme, po osobné jednanie s cieľom získať firmu pre zapojenie do programu MultiSport)?
Dokážete pracovať samostatne a systematicky s cieľom realizovať minimálne 20 telefonátov denne, 8 schôdzok týždenne (ide výhradne o akvizíciu), a zvládnete predať viac než 100 karet MultiSport mesačne?
Máte veľa energie, výdrž a drive preniknúť do prostredia športových benefitov a budete s nadšením prezentovať program MultiSport?
Pokiaľ áno, potom hľadáme práve Vás!

Čo robí náš Sales Consultant:
• Vyhľadáva a oslovuje nových klientov vo zverenom regióne.
• Pripravuje a realizuje ponuky, cenové kalkulácie, prezentácie a dalšie informačné/propagačné aktivity podporujúce predaj.
• Aktívne spolupracuje s ostatnými oddeleniami v rámci firmy.
• Cestuje v rámci Bratislavy a okolí.
• Efektívne riadi obchodné príležitosti.
• Reportuje a vykazuje svojmu nadriadenému.

Čo sme schopní nášmu Sales Consultantovi ponúknuť:
• Zaujímavú a kreatívnu prácu v medzinárodnej spoločnosti.
• Samostatnú a zodpovednú prácu s možnosťou sebarealizácie.
• Motivujúce pracovné a platové podmienky.
• Príjemné pracovné prostredie.
• Zamestnanecké benefity – karta MultiSport.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomického charakteru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Čo od Vás očakávame:

• Skúsenosti s predajom služieb.
• Nadšenie pre šport.
• Dobré komunikačné a prezentačné vlastnosti.
• Kreativitu, flexibilitu, time management.
• Samostatnosť, proaktivita a flexibilný prístup, orientáciu na výsledok.
• Výbornú znalosť slovenského jazyka, znalosť anglického jazyka výhodou.
• Záujem o vlastné zvyšovanie odborných znalostí.

Spoločnosť Benefit Systems Slovakia s.r.o. je dcérska spoločnosť Benefit Systems SA, ktorá v roku 2001 odštartovala svoje pôsobenie v Poľsku. Od roku 2015 ponúka naša spoločnosť unikátny program MultiSport, zameraný na oblasť športu a relaxácie tiež klientom na Slovensku a to u viac ako 550 zmluvných partneroch. Benefit Systems Slovakia s.r.o. je dynamicky rastúca spoločnosť a s ňou môžeš rásť aj Ty.

Pokiaľ sme Ťa zaujali, pošli nám tvoj životopis a pár slov o sebe.
Tešíme sa na Teba!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Ružová dolina 6
821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Flachbartová
Tel.: +421914202381
E-mail: poslať životopis
ID: 3539782   Dátum zverejnenia: 7.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200 + kvartálne bonusy + odmeny za predané karty