Product Development Director

Benefit Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Ružová dolina 6, 821 08 Bratislava, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád šport, budovanie vzťahov s klientmi a nebojíš sa zmien?
Máš skúsenosti s rozvojom partnerských/dodávateľských sietí?
Miluješ vymýšľať nové veci a nebojíš sa presadiť svoje nápady?
Pokiaľ áno, potom hľadáme práve Teba!

Čo je náplň práce Product Development Director:

• Aktívne vedie tím ( aktuálne 2 špecialisti – cieľ 3-4 )
• Aktívne sa stará o zverené portfólio partnerskej siete
• Stretáva sa s partnermi v rámci plánu starostlivosti o partnerov (podľa segmentácie partnerov)
• Rozvíja program pre športovanie zamestnancov
• Komunikuje so súčasnými partnermi
• Zaškoľuje partnerov (práca s čítačkou a systémom, vybavenie klientov s kartou MS na recepcii, dodržiavanie zmluvných podmienok – využívanie výhradne zazmluvnených aktivít, nevyužité rezervácie, doplatky atď., kontrola aktuálnej ponuky aktivít)
• Kontrola aktuálnosti ponuky aktivít, aktualizuje prezentáciu partnera na webovej stránke MS
• Pripravuje a realizuje (aktualizuje) cenové ponuky a zmluvné podmienky, vyjednáva podmienky
• Pripravuje zmluvné dodatky
• Dodáva partnerom marketingové materiály (letáky, samolepky)
• Rieši závažné pochybnosti zistené v rámci Mystery kontrol alebo cez Infolinku MultiSportu
• Úzko spolupracuje s ďalšími členmi produktového tímu, spolupracuje s tímom spoločnosti MultiSport
• Pravidelne reportuje, nevyhne sa ani administratíve
• Podieľa sa na tvorbe dobrej atmosféry v tíme, ako aj na vzájomnej spolupráci naprieč oddeleniami

Ak sme ťa zaujali, pošli nám svoj životopis a pár slov o sebe. Tešíme sa na Teba!

Čo Ti za to dáme:

• Pestrú prácu, v ktorej sa nebudeš nudiť
• Fajn kolegov, ktorí sa vzájomne podporujú
• Priestor pre realizáciu vlastných nápadov
• Motivačné finančné ohodnotenie
• Kartu MultiSport, s ktorou môžeš športovať každý deň

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Čo od Teba očakávame:

• Min. 5-10 rokov v manažérskej pozícii
• Vedenie menších týmov 5 -10 zamestnancov
• Silný záujem o šport a znalosť športového odvetvia
• Preferujeme kandidáta so skúsenosťami v oblasti služieb
• Silné vyjednávacie schopnosti
• Pripravený pracovať s veľmi rôznorodými typmi partnerov
• Zvyknutý na osobné stretnutia – väčšinou v teréne.
• Strategické myslenie, schopnosť odhadovať a plánovať budúci vývoj na trhu
• Schopnosť nastaviť nové procesy a optimalizovať tie už zavedené
• Anglický jazyk.

Spoločnosť Benefit Systems Slovakia s.r.o. je dcérska spoločnosť Benefit Systems SA, ktorá v roku 2001 odštartovala svoje pôsobenie v Poľsku. V súčasnosti pôsobíme v 6 krajinách Európy a náš produkt využíva viac ako 1milión spokojných zamestnancov firiem. Na trhu benefitov poskytujeme zamestnávateľom ten najzdravší benefit pre ich zamestnancov. Program MultiSport ponúka svojim užívateľom možnosť športovať a relaxovať v 900 športoviskách po celom Slovensku. Veríme, že s našou kartou MultiSport budú zamestnanci našich klientov zdravší, šťastnejší a výkonnejší. Sme dynamická spoločnosť, ktorá stále rastie a rozširuje svoj tím o nových, rovnako zapálených kolegov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3191119  Dátum zverejnenia: 19.9.2017