Sales & Office Assistant

Benefit Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Ružová Dolina 6, Bratislava
Termín nástupu
01.02.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Evidencia nových a existujúcich objednávok
• Spracovávanie faktúr od partnerov
• Komunikácia s klientmi a partnermi
• Komunikácia s pobočkou Praha
• Tlač kariet, tlač duplikátov
• Príprava pre fakturáciu
• Administratívna podpora obchodníkov.
• Práca v systéme - aktualizácia dát, úprava klientských kariet
• Administratíva spojená s chodom kancelárie

• Zaujímavá a kreatívna práca v medzinárodnej spoločnosti
• Práca s možnosťou sebarealizácie
• Zázemie prosperujúcej a stabilnej spoločnosti
• Príjemné pracovné prostredie v mladom kolektíve
• Zodpovedajúce platové ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

• Min. SŠ vzdelanie
• Min. 2 roky skúseností v administratíve
• Veľmi dobrá práca s PC - balík MS Office nutnosťou
• Výborné organizačné a komunikačné zručnosti
• Schopnosť rýchlo sa učiť a efektívne pracovať ako člen tímu
• Anglický jazyk výhodou

Spoločnosť Benefit Systems Slovakia s.r.o. je dcérska spoločnosť Benefit Systems SA, ktorá v roku 2001 odštartovala svoje pôsobenie v Poľsku. V súčasnosti pôsobíme v 6 krajinách Európy a náš produkt využíva viac ako 1milión spokojných zamestnancov firiem. Na trhu benefitov poskytujeme zamestnávateľom ten najzdravší benefit pre ich zamestnancov. Program MultiSport ponúka svojim užívateľom možnosť športovať a relaxovať v 900 športoviskách po celom Slovensku. Veríme, že s našou kartou MultiSport budú zamestnanci našich klientov zdravší, šťastnejší a výkonnejší. Sme dynamická spoločnosť, ktorá stále rastie a rozširuje svoj tím o nových, rovnako zapálených kolegov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2948959  Dátum zverejnenia: 3.1.2018